Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Létezik-e igényes, hiteles és...

Létezik-e igényes, hiteles és változatos témákat feldolgozó, azaz nem unalmas magyar beauty blog?

Figyelt kérdés

Sok blogot meglátogattam már, de sajnos a kevés kivételtől eltekintve nem találtam olyat közöttük, ahová szívesen visszatérnék máskor is.

Pedig nincsenek nagy elvárásaim.

Mindössze annyi, hogy az író legyen ápolt és igényes önmagára és a környezetére is, mert számomra baromi zavaró, amikor egy outfitfotó például rendezetlen környezetben készül. Az is visszatetszést vált ki belőlem, amikor a helyes életmódról és fogyitippekről egy jókora súlyfölösleggel rendelkező blogger ír. Könyörgöm! Ha ennyire érti a dolgát, akkor miért vannak rajta pluszkilók?

Az sem hátrány, ha a leányzó meg tud egy bejegyzést írni helyesírási és stilisztikai hibák nélkül. Sajnos sokaknak ezzel is akad gondja.

A témaválasztás pedig a legtöbb magyar blogon a tapasztalataim alapján elég egyhangú, de örülnék, ha meg tudnátok cáfolni.

Szóval, ha van olyan blog, ami szerintetek nem unalmas, és nem gagyi, akkor szívesen várom a tippeket!

Köszönöm!



#blog #blogger #szépségápolás #magyar beauty blogok
2014. nov. 3. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez a kedvencem :)

2014. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nufnuf válasza:

[link]

ez az én szüleményem :)

2015. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nekem ez a kedvencem: [link]

Nem kifejezetten beauty blog, találhatóak még outfit és személyesebb posztok is, de én nagyon szeretem.

2015. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!