Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kamaszok! Nektek hány éves...

Kamaszok! Nektek hány éves korotokban engedték meg a szüleitek, hogy együtt újévezhessetek a barátaitokkal/barátnőitekkel?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert az én szüleimet már 3.éve kérlelem, hogy együtt ünnepelhessek a 2 legjobb barátnőmmel, de még mindig nem engedik meg.. 15/L vagyok. Miért van ez? Ennyire féltenek? Hogyan könyörögjem nekik, hogy megengedjék??

2014. nov. 8. 15:33
 1/5 anonim válasza:
44%

15 és fél voltam, és a barátnőim jöttek hozzánk. A szüleim is otthon voltak.

Igen, valószínűleg féltenek.

Mondd el nekik, higy mit szeretnétek csinálni. Beszélgess Velük. Akkor talán megengedik h együtt szilveszterezzetek.

L/17

2014. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsod! Kipróbálom. ;) :D

Jöhet még... :)

2014. nov. 9. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:

engem elengednek házibuliba (persze, ha mindent tudnak a házigazdákról, lesz-e ott felnőtt, hányan leszünk, mik a körülmények, stb.). De általában nagyobbakkal vagyok (16-25 évesekkel), akiket a szüleim is ismernek és megbíznak bennük.

14/L

2014. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
12
2014. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

Megbeszéltem a szüleimmel és a barátnőim jönnek hozzánk és mégis együtt újévezünk.. :)

2014. nov. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!