Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az ELTE PPK-s (Pedagógiai és...

Az ELTE PPK-s (Pedagógiai és Pszichológiai Kar) hallgatói merre szoktak szórakozni járni?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyekre, kocsmákra, bárokra gondolok. Elég új vagyok, és még nem sok helyre hívtak. :(

2014. nov. 17. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik szakra jársz? Vannak barátaid a szakodon? Mert ha nincsenek, nem csoda, hogy nem hívnak... Viszont ha vannak, akkor nyugodtan te is szervezhetsz valami programot.

Egyébként szerintem nem rossz a kari élet, néhány hetente csütörtökönként vannak a kari bulik, most volt a gólyabál előző héten, többször volt már pub quiz stb.

Ezen kívül sok lehetőség van különböző csoportosulásokban való részvételre, pl. mentorprogram, animátorok stb., ezek mind-mind rengeteg szórakozással járnak, sokat járnak el bulizni vagy iszogatni a társaságok.


A társasági élet nem fog az öledbe hullani :)

2014. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó, ez ciki, kicsit kamuztam, nem vagyok PPK-s, de egy gimiből ismert lány az, és őt szeretném elérni, de nem telefonon vagy facebookon, mert személyesen meglepőbb és jobb. Nem tudom, merre lehet járni, ahol esélyem van összefutni vele.
2014. nov. 18. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ööö... mondjuk az egyetemen? :)

Egyébként ha ennyire nem tudod, merrefelé szokott megjelenni, akkor nem biztos, hogy örülne, ha hirtelen egy ilyen helyzetben ott teremnél..

2014. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, az egyetemen, van három épületetek és mellette én is járok egy másik egyetemre...
2014. nov. 18. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettő épületünk van, nem tudom, miről beszélsz. És ha tudod, milyen szakra jár, akkor 99%-ra be tudod lőni, melyik épületbe jár órákra. De ha azt sem tudod, melyik szakon van, akkor inkább tényleg ne zaklasd. :)
2014. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj, elnéztem, a Bogdánfy utca csak a sporttelep, meg tudom a szakot, ezer köszi. :)

És azt hiszem, jobban tudom, örülne-e vagy nem (én ismerem, meg a szituációt is), olyan jó, hogy mindig először a kérdező hülyének nézése megy a válaszolás helyett, de végül kaptam értelmes választ, köszi szépen. :)

2014. nov. 18. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!