Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet introt készíteni?

GazdagZoli12576 kérdése:

Hogyan lehet introt készíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék introt készíteni sony vegas pro 11-el.Rengeteg videót megnéztem mér youtubeon de a legtöbb olyan volt,hogy vagy túl gagyi, vagy pedig valami olyan amit letölthetsz és csak a szöveget kell beírnod..na olyat pont nem akarok.Én szeretnék egy ilyen normális, jól megcsinált saját introt.Az sem baj, ha órákig kell csinálnom,hogy sikerüljön.Tudnátok nekem egy olyan vidit linkelni, ahol megmutatják, hoy hogyan is lehet szép és kidolgozott introt készíteni.Nagyon-nagyon hálás lennék!

#YouTube #intro #videó intro #sony vegas pro 11 intro #sony vegas intro #vegas intro készítés #sony vegas intró készítenése #son vegas pro 11 into készítése
2014. nov. 30. 00:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!