Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sz iasztok! A baratnommel...

Sz iasztok! A baratnommel kitalaltuk, hogy farsangon o orvos lesz en elmebeteg. Ha nem akarok haloingben karolakkal a szemem alatt menni hogy oltozzek be?

Figyelt kérdés
Nem akarok tul durvat megis otleteset pottyos pizsamamanadragot gondoltam es egy polot de meg milyen kiegeszitoket lehetne vagy hogy csinaljam esetleg fenykepeket linkelhetnetek elore is k oszi a segitseget nagyon su rgos mert holnap lesz a farsang este.

2015. febr. 6. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél fel kinyúlt, használt hosszú ujjú pólót, éskötözdössze úgy, mintha kényszerzubbony lenne:

https://www.youtube.com/watch?v=n7LRNmFA8Mc

[link]


És szerintem borzold össze a hajadat, vagy fogd össze oldalt.


Esetleg húzd ki alul a szemedet szemhéjtussal, ha nem akarsz lila karikákat, mert jól fog mutatni.


Jó szórakozást! :))

2015. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. febr. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!