Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mik azok a szabadkőművesek/ill...

Mik azok a szabadkőművesek/illuminátusok?

Figyelt kérdés
Csomó helyen hallom őket, de a googleben nem találtam róluk és a céljaikról semmit.
2015. febr. 17. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


hol kerested eddig?

2015. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Elég béna vagy.
2015. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az nincs benn ami nekem kell... a céljaikról szinte semmit se írnak, meg az őket körüllengő vádakról... ahelyett hogy ide bevágtátok miután elolvastátok a kérdést annyit utánanézhettetek volna hogy az benne van-e amit én keresek
2015. febr. 17. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Minden oda van írva.


Ha meg valami elmebeteg konteós marhaságot keresel, akkor meg úgy keress rá.

2015. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy egész könyvet olvastam el a szabadkőművesekről, az őket érintő vádakról is esett szó. Megvoltak cáfolva. Kb 10 db. a 100-ból. Még mindig rengeteg megválaszolatlan, birka szemmel nem látott kérdésem van az "ügyeikről". Bár nem tudhatom biztosra, hogy mi igaz, és mi nem, ezért kell nyitott szemmel járni, és nem bedőlni a papírra vetett igazságnak, és a saját ürülékében fetrengő hamis összeesküvés elméleteknek sem.

A kérdésre sajnos pontos, rövid választ nem tudok adni...

Hosszút se. Egy játékból idéznék, egy nagyon a valóságba illő szöveget: "Nothing is true, everything is permitted."


Kövesd a szórakoztatóipart! Megdöbbentő mikre lehet rájönni, ha az ember visszaolvas a történelemben, megtanulja a szimbolumoknak valódi jelentését, akár ősi jelképek meghatározását.

2015. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!