Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mr. Busta utálók! Attól, hogy...

Mr. Busta utálók! Attól, hogy bukta nem hiteles kamu rapper, az rtm-ben van valaki aki szerintetek nem annyira rossz?

Figyelt kérdés
Talán redOne és Kamion még egy fokkal jobbak (ők azért nem süllyedtek le a megeszik a g*cimet szintre)

2015. márc. 23. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Remélem te nem az a 12-13 éves Vértesi Levente vagy akit az fb-n találtam...:DDD Mert ha igen akkor minimax-al foglalkozz inkább.
2015. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
16 vagyok nem zavar?!
2015. márc. 23. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

pukta a legrosszabb, őt követi az ágytál26...

aztán van az a keménykedő proli awful, meg az a félcigány műmájer prosztó dnero, meg az a rossz cigó flex.. ez mind a 5 ugyanolyan szar

annak a redone-nak egy trackjét hallottam, nem tűnik olyan bűnrossznak mint a többi, de a rintintinről még mindig azt tartom, hogy egy szar "kiadó" egy verébbel az élén, aki mindent összelopkod.

2015. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
#3: Kemény vagy a neten, de az utcán ha egy cigányt meglátsz fejed lehajtod és elsunnyogsz.:D Amúgy D Nero nem cigány csak szólok, és Flex már rég nem RTM tag. Máskor mielőtt írsz, tájékozódj.
2015. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Én nem utálom az RTM-et (annyira...) régebben nagyon szerettem, de egyre sz4rabb lett Busta...

még az AK26 is jó volt eleinte, pl. Pokolból hazafele, Reménytelen, Rettenthetetlen számok nagyot szóltak, de jött a Báttya + a Poromgec*...

Még Essemmet is átformálta Busta...

Awful is csak egy veréb... állandóan oltja a nőket...

Kamion,RedOne és DNero nagyon jó előadók, kedvenceim.

Na még ott van a New Line... teli ratyi páwákkal és olyan semmilyenek...

pl. Bala eleinte fotós, gondolt egyet erre már rapper...

A mai RTM kukábavaló!!!

2015. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A legjobbak már réges régen leléptek az RTM ből, pl. az All stairz 1 be még nagyon erős volt az rtm.

Mára talán Redone, Kamion, D. Nero akik jók, a többi az akár mehetne a kukába is.

De Buktán kívül mind menthetőek lennének (leszámítva a new line- t arról nem tudok semmit, és nem is akarok) még.

Az is külön vicces, hogy mióta a zorall arcok otthagyták az rtm et azóta nagyba megy Buktánál is az rtm szopkodása, hogy így egyedülállóak stb stb... látszik, hogy már ő sem hisz ebbe, csak a pénz a lényeg.

Na meg azért az rtm all stairz okon is nyomon lehet követni, mennyire gyenge manapság már az rtm, a 3 kifejezetten rossz lett, 1-2 arcot leszámítva.

2015. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

#6-ost osztom.

Én belehallgattam a New Line előadók dalaiba... és majd, hogy nem vérezni kezdett a fülem... :O

kurv4ra sz4r... jobb is, hogy nem ismered őket #6-os :D

am b+ pont most hallgattam az all starz számokat :D

pl. ott volt a Beef Story, na ők aztán nagyon királyok voltak, főleg a szemüveges srác, nagyon jó hangja van (pl. Hiába mondták szám refrén). Kár, hogy abbahagyták... :/

2015. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
mind hulladék
2015. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 ő pont a Della MC aki jelenleg a Rebel Beatz ben van, ő nem hagyta abba az biztos, bár nem túl aktív rapperként.
2015. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

#9-es wow tényleg, na rá is keresek :D

Esco kiadója is elég gyenge am...

2015. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!