Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tankcsapda koncertre beengedne...

Tankcsapda koncertre beengednek 15 évesen? Hogy zajlik pontosan a jegyvásárlás?

Figyelt kérdés
AZ egyik kérdésem az lenne, hogy 15 évesen beengednek-e egy tankcsapda koncertre. A másik pedig az, hogy az Április 11.én, Szolnokon megrendezésre kerülő Metál Ligetbe, ha csak a Tankcsapdára akarok bemenni, akkor az egész rendezvényre meg kell vennem a jegyet, vagy csak önmagára a Tankcsapda koncertre? Most mennék először oda és még nem nagyon értem.
2015. márc. 24. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyen illetve annak a szabályzatán múlik hogy van-e belépési korhatár avagy nincs. A Metál Liget nevű rendezvényt nem ismerem, de ha ez ilyen fesztivál jellegű, akkor nyilván az egészre jegyet kell váltanod.
2015. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre hogy beengednek e:tuti beengednek én most voltam Slipkoton és akkor még csak 12 voltam (monjuk az ülő jegy volt,de az egyik barátnőm is volt ő 14 és állójegye volt és simán beengedték)
2015. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beengednek. A hateveseket is beengedik. Annak idején engem is beengedtek 16 evesen, senkit nem érdekelt, bár ez nem ma volt :). Biztos, h az egészre van egy jegy, napijegy ha több napos 1. Mindenhol igy van 2. Ezt másképp nem is lehet megoldani. 3. Cserébe megnezheted a többi zenekart is.
2015. márc. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!