Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hobbibloggerek! Elkezdtem...

Hobbibloggerek! Elkezdtem írni egy történetet, aminek már kitaláltam a cselekményét, és szerintem igazán ígéretes lehet, de egyszerűen nem vagyok elég ambiciózus, hogy haladjak vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néha, ha megszáll az ihlet, akkor képes vagyok haladni vele, de csak nagyon keveset. A sztori tényleg nagyon jó lehet, írni is tudok és szeretek is, de valahogy ha nekiállok folytatni a történetet, egy kis idő után elmegy tőle a kedvem/lusta vagyok hozzá.

2015. máj. 3. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Aggodalomra ok nincs. A legtöbb ember így van ezzel. Hirtelen elkapja a hév, író lesz belőle, megvan a sztori, nekilát, majd elmúlik a dolog, beüt a lustaság, az inkább mást csinálok, aztán ennyi.
2015. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!