Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miket vigyek táborba? Sminket...

Miket vigyek táborba? Sminket érdemes vinni és ha igen milyen termékeket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 22:40
 1/2 anonim válasza:

Az, hogy mire lesz szükséged, attól is függ, hogy milyen táborba mész! :)

De amik általában minden táborban jól jönnek:

- rövid ruhák (top, rövid ujjas, rövidnadrág, szoknya...)

- rossz idő esetére melegebb ruhák (pulcsi, hosszú gatya, esetleg valami vékonyabb kabát)

- szintén rossz időre esernyő / esőkabát

- értelemszerűen elegendő fehérnemű

- törölközők

- tisztálkodási szerek (tusfürdő,sampon,kézfertőtlenítő, fogkefe, fogkrém, dezodor, parfüm, fésű, hajgumi...)

- szúnyog -és kullancsriasztó

- naptej/ napolaj



Szerintem sminket túl sokat nem érdemes vinni, hiszen általában a táborokban a hangsúly nem a külsőn van, de ha a mindennapokban is sminkelsz és jobban érzed magad némi sminkkel, szerintem akkor se vigyél túl sok mindent, én a helyedben csak szempillaspirált vinnék. :) Ha van olyan termék, ami nélkül "nem tudsz élni", akkor azt is elviheted, de mindenképp válassz vízálló termékeket, ha strandolni is mentek! : )

2015. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj köszi.nagyon cukker vagy most sokat segítettél. 🍭😍
2015. jún. 28. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!