Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy rusnya "törpe" vagyok....

Egy rusnya "törpe" vagyok. Hogyan szerezhetném meg az emberek elfogadását?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem el Westeros-ból, ám úgy tűnik, az élet a fővárosban jóval keményebb, mint ahogy azt bárki is gondolná. Az arcom csúf, a lábam görbe, szemeim különböző színűek,s még csak a válláig sem érek egy embernek. Mint láthatjátok, igazán kegyes volt hozzám a sors...

Előző otthonomban is voltak viszályaim, sorra kaptam a sértéseket, rám aggatták az Ördögfióka nevet is. Ám itt minden egyes járókelő utánam kiált pár mocskosnál mocskosabb megjegyzést, lökdösnek, és már meg is vertek. Megvédeni nem tudom magam, a karom ugyan erős, de rövid, nekem az elmém a fegyverem. Azzal pedig képtelenség elhárítani az ütéseket. Bárhová megyek, megvetnek, kinevetnek.

Mit tehetnék hát? Hogyan feleljek meg a mai világ eme szörnyű civilizációjának?


T. Lannister



2015. jún. 20. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Öld meg a király segítőjét.
2015. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talan fizess meg egy zsoldost, aki jol lekaszabolja azokat akik beled kotnek. Elfogadni igy sem fognak, de legalabb felnek majd toled.


A Lannisterek ugyis aranyat xarnak.

2015. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%

Ismered Dávid és Góliát történetét?:D

Dávid majd fele akkora volt mint Góliát, és sem harci fegyverzete, sem harci ruhája nem volt, csak egy apró kövecskéje. Góliátnak mindene meg volt, teljes védelmi páncélzata, mégis le lett győzve, mert Isten Dáviddal volt.


Térj meg, ismerd meg Istent, és nem lesz Góliát előtted akit ne győznél le:)

2015. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

3+


[link]

2015. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A leglogikusabb amit tehetsz, hogy elmész és feléleszted Havas Jont. De siess, mert a tél közeleg!
2015. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
5 válaszoló te tévedsz a Tél már itt van
2015. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos feléleszteni senkit sem tudok, a problémámat pedig Havas nagyúr nem tudná megoldani. Az első két válasz viszont egész jó ötlet, köszönöm.

Azt, hogy Góliát története miért került ide, nem tudom biztosan, az illető talán túlságosan is komolyan vett.

2015. jún. 21. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Keveredj szerelmi viszonyba Missandaijel(ezt így kell írni?), hiszen Szürke Féreggel a szerelmük annyira izgalmas már így is, hogy ezt már csak egy szerelmi háromszög tudnánk fokozni!!! Hajrá! Ja és közben minden részben részegedj is le megint és minimum két részenként okádj a nézők képébe/ vagy meséld el, hogyan kakiltál.

(Esetleg a szerelmi háromszöget ki lehetne rejteszteni egy négyszöggé, miután beveszitek Obarát is.)

2015. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*gel
2015. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

**terjeszteni


Remélem sikerül.

2015. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!