Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Divatblogot szeretnék indítani...

Divatblogot szeretnék indítani, ők a példaképeim. Szerintetek milyen a blogjuk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ilyesmi blogot szeretnék. Mi a véleményetek róluk? (Külön-külön) Köszönöm a válaszokat!



#divat #blog #divatblog #iemmafashion #flora bugan #emma istvanffy #la papillon noire
2015. jún. 21. 14:32
 1/3 anonim válasza:
tudsz Java-t/HTML -t ,vagy csak szorakozasbol nyittanad ?
2015. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

mind1, valoszinuleg a 2...


Velemeny: 2.A masodik az persze jobb, de az privat szerveren mukodik (roviden: penz kell hozza, meghozza sok ) ugyhogy szerintem arrol lemondhatsz.


1.Az 1.-t amator szintre helyeznem, ilyet simman nyithat barki, ami fontos az ilyenfele bloggnyittasban hogy legyen legalabb egy grafikai/photo-editor probramod: mint peldaul photoshop,corel draw, adobe illustrator ( a photoshop a legjobb) , es tudj is rajtuk dolgozni.


Mindket site a fekete/feher szinalapra alapozik. Mielott megnyittanad meg kell hatarozz egy szinpart amit hasznalni szeretnel,aztan ezeknek a szineknek a stilusos kombinaciojaban kell eloalitani a bloggot. Ha te is a fekete feher kombinaciot akarod kihozni, egyetlen amit javasolhatok az az hogy ha valamit ki akarsz emelni akkor kulon szinnel emeld ki , de ne tulozd el ezeket mert akkor tul funky stilusu lessz az oldalad.


Remellem segit majd rajtad a hosszu szovegelesem :D :D

2015. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lulu Bajak válasza:

Az első letisztult, és olyan ... "sima", a második viszont szerintem sokkal jobb. A szöveg nélkül is azonnal rávágom, hogy divatblog, stílusosabb!

Viszont nekem nem nagyon tetszik, hogy leírják angolul is... ha magyar blog, akkor az legyen magyar!! Szerintem te inkább nyomj widget-nek egy google fordítót!!! igaz, hogy nem fordít valami szuperül, de

1. gyorsabb, nem kell órákig fordítgatnod.

2. nem csak angol nyelvet fordít

2015. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!