Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb gimi nyíregyházá...

Melyik a jobb gimi nyíregyházán? Kölcsey Ferenc Gimnazium, Zrínyi Ilona gimnazium, Vasvári Pál Gimnázium?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani a három gimi közül. Csak jövőre fogok felvételizni, de év közben nem lesz időm ezen gondolkoni. Véleményeket szeretnek kerni a gimikrol(tanárok, diákok, milyen a suli, mennyi ponttal lehet bekerülni) elsősorban a halado angolra szeretnek menni vagy vmelyik kezdo nyelvre pl. Spanyol 7. ev vegen kitűnő voltam

Előre köszönöm a normalis válaszokat!!😘



2015. júl. 11. 18:35
 1/4 anonim válasza:
Ha kituno voltal ev vegen akkor a vasvari nem a te sulid, oda altalaban gyengebb tanulok mennek, a zrinyiben tudtommal jovore 4 eves lesz a spanyol ugyhogy nem leszel evvesztes miatta, a halado angolrol szeptemberben fogok tudni majd tobbet irni. Nyilt napon voltam spanyol oran, a tanar nagyon jol csinalja, nekem szimpatikus volt a tanar.
2015. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenhol lehetsz jó tanuló, rajtad áll, melyiket választod.
2015. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
A Zrínyibe meg csak sznob p*csák meg swagyolo páwa fiúcskák járnak, akinek anyuci-apuci ügyvéd, és iphonet nyom a kezébe, meg kocsit a s*gge alá, és lenéznek mindenkit, aki nem milliomos.
2015. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom régi kérdés. DE aki előttem írt, odatehetett volna egy ,,akinek nem inge ne vegye magára” dolgot... Bátyám odajár és egyáltalán nincs elkényeztetve....
2019. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!