Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meg bízható a New Line Casting?

Meg bízható a New Line Casting?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert most kéne fizetnem a regisztráciöját.Elvileg 5 öst kaptam és beválogattak.

#NewLineCasting
2015. júl. 31. 20:08
 1/8 anonim válasza:
ha párezer forintnál többet kérnek a regisztrációért, felejtsd el, átverés.
2015. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Engem is regisztráltak. Szerintem korrekt normális csapat. Hetente küldenek 4-5 munkalehetőséget, és azt kell csak elvállalni amit szeretnénk.

Nagyon kedvesek az ott dolgozók, és segítőkészek.

Remélem tudtam segíteni :))

2015. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egy nagy átverés az egész, és sajnos sok az érintett. Különböző összegekkel nyúlták le az embereket 16 ezertől 120 ezerig. A fotók, amiket csinálnak kritikán aluli borzalmak. A többi regisztrált taggal közös e-mailben küldik ki az internetről összevadászott és ellenőrizetlen munkaajánlatokat, amik között sok a kamu, szintén pénzlehúzós történet. Az ajánlatok ráadásul még csak nem is célirányosak, mert mi kizárólag korosztályon kívüli, vagy másik nemhez tartozó ajánlatokat kaptunk e-mailben.

Aki teheti, kerülje el őket, mert átverik az embereket.

2016. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nevesincsen25 válasza:
Nehogy fizessen nekik bárki is ! Én egy ötezressel lettem kevesebb ,mert le kellett tenni az "előleget " nekik. A Fehér Viktória nevű hölgy ,aki a castingot szervezi, baromi profin adja el magát és a céget,mindenki vigyázzon vele. A dolog akkor kezd gyanús lenni,mikor elővesznek egy szerződést és hirtelen fizetned kell 20ezret. A hölgy nagyon rámenős,eszedbe sem jut nem fizetni valamennyit. Remélem most már valaki feljelenti őket,vagy jön egy olyan intézkedés,amivel végleg megszűnik ez az embereket lehúzó " cég". Érdekes a weboldalukon nincs semmi, Fehér Viktóriát,aki az NLC-nél dolgozik,sehol sem lehet megtalálni az interneten,sem a facebookon. Valóban küldenek ajánlatokat,netről összeollózott zavaros beillesztett statisztamunkákat. Nagy kamu az egész.Mindenki kerülje el,még a válogatást is.
2016. febr. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pala Tímea válasza:
szia, mi is voltunk anyukámmal és engem is beválogattak. Onnan tudom hogy nem kamu a dolog mert több osztály társam is járt ott és ők nem feleltek meg. XD azóta minden héten kapok emailt a cégtöl és volt is már olyan casting amire elmentem. még nem szerepeltem semmibe de optimista vagyok XD XD
2016. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Újvári Marianna válasza:

Sziasztok!! Én szerepeltem már általuk az Egyiptom hercege c. színdarabban,és egy edzőtermi reklámfilmforgatáson is voltam. Meg náhány statiszta munkán. Szerintem nagyon korrektek, szeretek velük dolgozni. Én semmilyen átverést nem tapasztaltam.

17/L

2016. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Lehet, hogy van egy-két ember a 300-ból aki szerencsés volt, és eljutott egy-egy castingig, de a többségről ez sajnos nem mondható el. Megy a pénzlehúzás, meg a beetetés, aztán ömlesztve küldözgetik a facebookról összevadászott felhívásokat ellenőrízetlenül, és arra sem figyelnek, hogy az a regisztrált tagnak nemben, korban megfelel-e. RENGETEG A MEGTÉVESZTETT EMBER!!! Senki ne higgyen el nekik semmit! Ha véletlenül rájuk pirítasz, mert nem tartják be a szerződés tartalmát, fenyegetőzni kezdenek, és támadnak. Lejobb elkerülni őket!

Ajánlom mindenki figyelmébe a szintén facebookon található Feketelistás oldalt. Sajnos rengeteg a kamu munka, így nem árt vigyázni.

Egyébként A New Line Casting a neve ellenére NEM casting ügynökség, hanem egy PÉNZLEHÚZÓS GAGYI MUNKA-gyűjtögető cég NULLA profizmussal.

2016. febr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kb 2 hete regisztráltam náluk, es vettem tőlük egy portfóliót is.( ők nem tették kötelezővé, a nelkul is foglalkoztattak volna , en kertem külön) Azóta a kepek elis készültek,es voltam egy OTP reklámban mint szereplő. A kepek nekem nagyon tetszettek,es a fotós ismerősöm is csak dicsérte.

Olvasom ezt a par rossz véleményt de igazából semmi ilyet nem tapasztaltam. Alig ket hete regisztráltam es mar voltam egy munkán es kaptam legalabb 2 másik lehetőséget is.lefotoztak es mindig elérhetőek, kedvesek. Meg a forgatásra is el akartak kísérni, en mondtam hogy nem kell mert mar 20 eves vagyok.Nekem mondjuk azt is elmondtak amikor aláírtam hogy nem munkaközvetítők hanem csak lehetőségeket küldenek,de nem ők döntik el kit válogatnak be es kit nem.Nem szoktam kommentelni ilyenekhez de ok nekem annyira szimpatikusak es korrektek hogy erre ugy éreztem muszáj, de persze megertem mindenki álláspontját es nem akarok veszekedniy ez csak az en véleményem :)

2016. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!