Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én nem értem miért nézik...

Csak én nem értem miért nézik ennyien Unfieldet?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem az a bajom hogy sok a féliratkozója, hanem az, hogy nincs egyensúlyban azzal amit letesz az asztalra. Megnéztem néhány videóját és olyan témákról beszél amikről én szoktam a haverjaimmal. Ezek a témák nem bírnak olyan jelentőséggel hogy a barátaimon kívül mást érdekelné, megbeszéljük utána el is van felejtve, Unfield ezt videóra veszi és több mint százezren nézik ezt. Miért?

A másik meg a challenge videók meg a reakció videók, szerintem ez az ötlettelenség netovábbja, mert kb mindegyik videós ezt csinálja, tisztelet a kivételnek.


2015. aug. 12. 19:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy annyi tehetséges magyar youtube videós van, akiknek van munkája a videóikban, és van is azoknak üzenete, de őket alig nézi valaki
2015. aug. 12. 19:27
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Én általánosságban nem értem, hogy az emberek minek nézik az ilyesmiket.
2015. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én is azt nem értem, hogy a hozzá hasonlókat miért nézik. alapvetően a legtöbbjükkel azért nincs akkora bajom, mert magát a videót legalább tisztességesen megcsinálják, és foglalkoznak vele. de maga a tartalom tényleg mainstream, amikor csak vlogból áll, meg challenge-ekből...sokaknál meg már elkezdődött a sütés-főzés is...lányoknál szépség"tanácsadás"...azt sem értem(illetve de, mert a legtöbb fiatal pont ennyire bizonytalan, és nincs egy szemnyi kreativitása sem, és hát azt gondolják, hogy az a jó, ami népszerű).


én azokat a videósokat tartom valamire is, akik legalább ha csinálnak is ilyen videókat, de emellett van egy főprofiljuk, ami alapján tudod őket hova tenni.

2015. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 M3nt4egy válasza:
22%
nem értem mi a kuki bajotok van vele szerintem tök jól csinálja a vidiket meg stb de ha nektek nem tetszik akkor csináljatok ti jobbat ;)
2015. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kérlek mond el mi tetszik benne? Hidd el tudok jobbat, de még azt sem érzem méltónak, hogy feltöltsem, mivel igénytelen videókat nem töltök fel
2015. aug. 13. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

A kérdezőnek igaza van. Most akartam kiírni egy hasonló kérdést, de felesleges úgy érzem.

Semmi egyediség, tömegvideói vannak. Átlagosan beszél átlagos dolgokról. Nem értem mire kapták fel ennyire őt :/ Nem irigy vagyok, csak vannak jobb videósok, akik megérdemelnék azt a 150 ezer nézőt.

A gameplayek meg siralmasak... én ha egy játékot elkezdek akkor legalább utánanézek, hogy mi, hogyan. Fél óra vidiből 20 perc bénáskodás.

Ez az én véleményem, jöhetnek a piros kezek.

2015. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
te jó ég, gameplay videói is vannak?
2015. aug. 14. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:
UNFIELD gameplay v vmi ilyen a csatorna neve. Keress rá ;)
2015. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Saavedro ***** válasza:

"nem értem mi a kuki bajotok van vele"


Mert nem fogtad fel a leírást. Olvasd el még egyszer.


"de ha nektek nem tetszik akkor csináljatok ti jobbat ;)"


Mi a NÉZŐK vagyunk. Miért kéne NEKÜNK videózni? Maradjatok ezzel a 'csinálj jobbat' logikával, már iszonyat unalmas, a tízévesek jönnek ilyenekkel. Ha nem tudsz főzni, akkor neked az étteremben csak szart adhatnak?

2015. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem az egyik kedvenc videósom ... Nem véletlenül iratkoztak/iratkoznak fel rá annyian mert ért hozzá. Nincs olyan ember aki mindenkit szeret, akinek nem szimpatikus az minek törődik vele...
2015. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!