Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Müllerben lehet kapni Jelly...

Szűcs Norbert Ádám kérdése:

A Müllerben lehet kapni Jelly Belly beant? (Bean boozled)?

Figyelt kérdés
és ha igen, akkor melyikben? Mondjuk a Market Central Ferihegy-i müllerben? Ki akarjuk próbálni haverokkal, és kéne, de nem találunk elfogadható áron, csak olyat amit rendelni kell, és azért jobb elmenni érte a boltba... köszi :D

2015. szept. 3. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Itthon tudtommal nem lehet kapni egyik boltban sem. A Tesco próbálkozott pár Jelly Belly termékkel (volt egy amelyikben sokféle ízű volt), de nekik se jött be, nemrég már azt is levették a polcokról. (Hozzáteszem csak azért nem jött be, mert5400+ forintért senki nem vesz meg egy kis csomag gumicukrot...). Mint ahogy írtad a Müllerbe is van 1-2 fajta, de hát azok is marha drágák a többi gumicukorhoz képest...


Esetleg a Sugar webshopjával próbálkoznál, ott mintha láttam volna...bent a boltban még nem jártam így azt nem tudom hogy ott bent lehet-e kapni. Esetleg hívd fel őket, úgy tudnak segíteni.

2015. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Müllerben vettem én is jelly belly-t, de sajna bean boozledet nem találtam. (Kaposvár) Nekem is az kéne.
2016. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Evi^^ válasza:

Szia Most már lehet kapni a Müllerben(Kazincbarcikan)legalabb is igen

kb 800 ft 

2017. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!