Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha valakit tökön rugnak az...

Ha valakit tökön rugnak az tenyleg annyira faj hogy osszeesel es nem birsz felallni? En nem hiszem el.

Figyelt kérdés
Csak az irjon akit mar rugtak.

2015. dec. 19. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
pedig igaz
2015. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
HONNAN VESZED?
2015. dec. 20. 11:56
 3/21 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy,mert fiú létedre nem kérdeznél ilyet. A válaszom igen,tényleg annyira fáj,hogy össze esel... Utoljára focilabdával rúgtak úgy herén,hogy 10percig feküdtem a földön és rendesen kikönnyeztem fiú létemre,pedig elhiheted, nem kicsi fájdalom kell ahhoz ,hogy kikönnyezzek valamitől.:D

Ez a fiúk gyenge pontja,de melléksen megjegyzem nagyon rossz vicc tökön rugdosni valakit csak úgy, mert poén. mneadjisten' komolyabb parák is lehetnek belőle,amellett,hogy kib_szott kellemetlen...

2015. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor biztos bena vagy
2015. dec. 20. 14:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyem meg😅 a kis 13éves lányka a neten trollkodik,mert nincs jobb dolga és ugat a kommentelőknek.
2015. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma ütöttem úgy tökön egy srácot, hogy percekig összegörnyedve ült a sarokban :)
2015. dec. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
DE annyira nem faj,hogy percekig nem birj felallni
2015. dec. 21. 12:08
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. egészen jól bírom, ha tökön rúgnak, míg mások egy kis legyintéstől is kikészülnek. Ez függ az egyéni érzékenységtől is.
2015. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
De igen, fájhat annyira. Ha pinán rúgnak az is fáj, nem? Hát ha még két érzékeny golyóba rúgnak... Úgy képzeld mintha a szemedbe rúgnának.
2015. dec. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

drága szivem, hány éves vagy?

12-13??

kb ők vannak ilyen szinten.


és igen, annyira fáj a fiúknak.

egyik oszt.társamat véletlenül tökön dobta egy lány ( tényleg véletlen volt), utána szegény srác leült a helyére és ott ült több percig összegörnyedve és fogta a farkát.

tökre sajnáltam szegényt és a fiúk is, ők még tudják/tudhatják is, hogy milyen érzés


gondolj bele, hogy milyen lenne, ha téged mellen dobnának, de rendesen egy kosárlabdával....

2015. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!