Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Szamit egy pc jateknal fps tekinteteben, konkretan nekem a CS:GO miatt, hogy win 7 - 32 vagy 64 van a gepen?

64-s win7-m van es nagyon kuszkodok hogyan tornazhatnam fol az fps-m.A beallitasok szinte minimumon. 32s rendszer javithatna valamit? 40 nekem mar egesz megfelelo..de sajnos az sem stabil.?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fps, CS:GO

2016. jan. 11. 01:45  Privát üzenet  

A válasz
Nem, sot rontana. Minimum beallitasok, 1024x768-as felbontas segithet.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. jan. 11. 02:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy általában mennyibe kerül kibérelni 1 bowlingpályát? (Konkrétan a Fivex-re gondolok, Székesfehérváron)
Mitől van az, hogy az Airsoft Beretta-m konkrétan félre lő?
Tippmixben a Mindentdöntő promóban konkrétan mik a feltételek?
Hol lehet kapni macis tárgyakat Budapesten? Konkrétan motoron ülő mackót keresek, ilyesmit, amit belinkelek. Sehol sem találok.
Fesztiválokon ( konkrétan a Fezen fesztiválra mennék ) mennyibe kerülnek a piák?
Hogy működek ezek a szórakozóhelyek? Mármint a bemenés aztán a ruhatár stbstb. konkrétan most a fuck the systemre gonoltam, mertmég sosem voltam és nemakarok leégni a többiek előtt

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!