Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a netcelebekrol?

Ti mit gondoltok a netcelebekrol?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok mint Berkes Laura,Takacs Milan,Pinter Nati,Dosa Fanny,Kovacs Bettyna..stb.

2016. jan. 13. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem ismerem őket.
2016. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem érdekelnek. Múltkor néztem egy videóinterjút amiben egy ilyen netceleb volt benne. Nem figyeltek rá, elhanyagolták, valami elpattant a fejébe és akkor kurvult be a facebooknak meg az instagramnak. Feltűnési viszketegség állhat még a dolog mögött, mert nem hiszem hogy egy egészséges tudattal rendelkező egyén mindenképp késztetést érezzen arra hogy nap mint nap ömlessze magából a sok szart amire a rajongótáborának csöpög a nyála.
2016. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ma rakta ki a bettyna hogy törli magát és mondot valamit, lehet ez volt az egyetlen "értelmes mondata".

"Jó volt hogy itt legalább jelentettem valakinek valamit"

Ezaz, ezért csinálják. Ezért nem tudom őket utálni, mert szegényeknek szar az életük és szerintem ez szomorú.

2016. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!