Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olvastam, hogy van egy olyan...

Olvastam, hogy van egy olyan történet amiben Deadpool megöli az egész Marvel Univerzumot. Deadpool tényleg ilyen állat karakter?

Figyelt kérdés
Tudom, az írótól függ. De tényleg ilyen erős karakter ?
2016. jan. 25. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt beleültették neki Logan (Wolverin) gyógyító képességét. Másrészt halhatatlan, pl. azt is túlélte,hogy Hulk teljesen széttépte őt.

Ehhez jön,hogy egy képzett zsoldos, és nincs beszärva semmilyen sérüléstől sem, plusz agyban nem 100%-os.


De a "Deadpool kills the Marvel Universe" nem része az eredeti történeteknek. Ez inkább egy eltúlzott, vérengzős, és egyben viccesebb Deadpool történet.

2016. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*beültették
2016. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy külön álló képregény sorozat ,az 1. válaszolónak igaza van Deadpool-lal kapcsolatban ,de csináltak olyan képregényt is ,hogy: Punisher kills the marvel universe , Wolverine kills the marvel universe Pontosabb név Wolverine vs marvel universe és Punisher vs marvel universe. Amúgy Deadpool a kedvenc karakterem ,szinte mindent tudok róla + Alteron-tól van egy jó kis beszámoló és Február 11.-én már itt a film! <3 Remélem segítettem ,bocsi a hosszú válaszért :D
2016. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!