Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki tud jó Harry Potteres...

Valaki tud jó Harry Potteres fanfictiont mondani? Bármilyen lehet. Többi lent.

Figyelt kérdés

A bármilyen alatt azt értem, hogy nem számít milyen oldalról van (lehet merengőről blogspotról tök mindegy)

A történetben legyen romantika (lehet ez is a fő száll, sőt jó lenne :)

De lehet sima Harry Potteres történet is. Viszont olyanokra lennék kíváncsi amik vagy a ti kednevceitek vagy tudjátok róla, hogy nagyon jók.

És még annyi hogy legyen belőle több rész is, vagy ha nincs akkor rendszeresen töltsenek fel részeket. A lényeg hogy aktív legyen a blog.

Az egyik ilyen kedvencem az "Ez háborút jelent!" (This means war!)

Ilyen és ehhez hasonló szuper lenne. :)



2016. febr. 11. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A Nurmengard-trilógia az egyik hatalmas kedvencem, írta Parselmouth Lion. Ezt merengőn megtalálod, mind a három részét, és Voldemort halálától kezdődik. Mintha valóban Rowling folytatta volna a történetet, és nem túlzok :)


Ezen kívül én a Hermione/Piton párosítású történeteket szeretem, egyik nagy kedvencem az Ítélet:nem bűnös, illetve a Pet Project-Szívügyem van. A Tagadás című fanficért is rajongok, de az sajnos befejezetlen, és évek óta nem frissítik :(


A másik kettő lezárt történet, és szintén a merengőn találhatóak.

2016. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) jöhet még
2016. febr. 12. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha Harry Potter rajongó vagy, szinte kötelező botkrisz Lily Evans naplója című fanfictionja aminek a Hajrá Potter! a folytatása, nemsokára jön majd a harmadik felvonás is:D ez így összesen majdnem 100 rész idáig, és nagyon jól megírt, ha szeretnél a Tekergőkről olvasni, akkor ezt mindenképp próbáld meg:)


Nagyon jó még a Harry Potter és a Belső Ellenség ami kicsit severitus történet, ennek a Harry Potter és a Leláncolt Lelkek a folytatása, bevallom most kezdem harmadjára is elolvasni ezalatt az 1-2 év alatt, nem tudom megunni, nagyon Rowling-hű és jól megírt:)


A Harry Potter és a Sötét Nagyúr is jó volt, ez nem Merengős.


Rengeteget tudok még, de ezek a legkiemelkedőbbek, mindenképp megéri elolvasni őket:)

2016. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kedvenceim a Light in the darkness (Dramione) és a Titkok (Drarry). Mindkettő meris.
2016. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Eddig mindbe belenéztem és nagyon jónak tűnnek. Biztos elolvasom őket a közel jövőben :)
2016. febr. 12. 16:56
 6/8 Rion_marcus ***** válasza:

Saját válaszomat másolom át ide:


Nurmengard trilógia (Harry Potter és a Negyedik Torony, Harry Potter és az Ezernevű, Harry Potter és a Smaragd Sigillus)

Botrányosan szégyenletes ellenség trilógia

Az Anhuin Tüze (befejezetlen)

Egy Dursley Roxfortban

James Potter-sorozat

A rúnák mestere

Bujdosó főnix (befejezetlen)

Harry Potter és a Méregpenna

Kalandorok 1

Harry Potter és az Ikrek Rejtélye

Harry Potter és a Visszatért lelkek

Harry Potter és a halálos ereklyék - Alternatív befejezés írta: 1Exmemoriam (Van egy befejezetlen folytatása az is érdekes lehet)

Az utolsó tűzmágus (a folytatásai nem annyira jók)

A legpompásabb rémdenevér-rontás

Piton portréja

Tekergőnek áll a világ

Ha Lord Voldemort elbénázza... (az előző folytatása)

Azok a régi szép napok…

Mi lett veled, Mardekár?

Becsülettel helytállni és győzni

Harry potter és az utolsó álarcos


Hirtelen csak ennyi jutott eszembe :)

2016. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csodaidőkről:

Bellatrix Black története

Macskabőrben

Harry Potter és az Ősatya öröksége

Piton álomnő főzete

Örökség

Harry Potter és a végzet angyala

Fogadások

Lélektánc

Anyai vér

Trendetlen

Én, Lily Evans

Én, Lily Potter (előzőző folyt.)

így hirtelen ennyi :)

előző válaszolóhoz még mondanám h van egy 3.rész is, ami a bűbájos bajkeverők kelléktára büszkén prezentálja Danielle Blacket címet viseli

2016. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rion_marcus ***** válasza:
Tudom, hogy van, de az már erősen erőltettet humorú és kicsit felesleges, így nem javasoltam :)
2016. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!