Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék menni Justin Bieber...

Szeretnék menni Justin Bieber koncertre Bécsbe de nemtudom hogy ha 14 éves vagyok akkor beengednek-e szülő vagy nagykorú nélkül? Mert a szüleim elvinnének de ugye ők nem akarnak kifizetni annyi pénzt hogy feleslegesen bent legyenek.

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 21:33
 1/4 anonim válasza:

Nem hiszem hogy beengednek :/

Vagy a szervezőkkel kéne beszélni (ami gondolom nem nagyon megoldható)

Vagy valakivel aki ment már egyedül

A tesitanárom a lányával volt és azért mert nem akartak zavart hátha a lányt nem engedik be

szerintem jobb lenne ha valaki nagyobbal mennél a biztonság kedvéért de azért oldala biztos van nézz utána beengednek e 18 éven aluliakat

2016. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Okés:)

Köszönöm a válaszod várom a többit is:)

2016. márc. 30. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már szeretnél menni, akkor gondolom utána nézhetnél a dolgoknak a szüleiddel.Nem tartana sokból csak megnézni a szabályzatot, egy kis angol tudás és mindenre rájöttök.Ennyi észt istenem...Mert ha itt azt írnám,hogy ja simán bemehetsz engem is beengedtek(oszt közbe nem is voltam soha) akkor el is hinnéd és utána nézés nélkül elmennél?! Légyszi tanulj meg informálódni mielőtt egyedül akarsz bemenni egy olyan koncertre ahol több ezres a tömeg és te EGYEDÜL vagy!!!
2016. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úristen..

Annyira osztod azt észt...-.- aztán azt se tudod hogy én utána néztem mert nagy valószínűséggel nem írtam volna ki ezt a kérdést.

Uramatyán-.-

képzeld utána néztem és nem találtam róla semmit ezért gondoltam kiírom ide hátha valaki tudja:)

2016. ápr. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!