Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sárvárfürd...

Mi a véleményetek a Sárvárfürdőről?

Figyelt kérdés

Szeretnék oda elmenni nyaralni és sok jót hallottam, most kíváncsi vagyok a Ti reakciótokról is.

Főként érdekelne, hogy szerintetek mennyire reálisak a belépőárak, milyen a személyzet (pénztárosok, úszómesterek, takarítók) hozzáállása a munkához. Milyen kiszolgáló egységek vannak és mik a véleményétek róla? Szaunáról tudtok mondani pár szót?

Milyenek a medencék, csúszdák? Klórozásról tudtok valamit, mert valaki azt mondta, hogy egyáltalán nem klóroznak!?

Gyógyvízben van gyerek?

Milyen lehetőségek vannak?


1-10 skálán mennyire tartjátok jónak?

Mi az ami szerintetek jó és mi az ami nem?


Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 22. 00:32
 1/4 anonim válasza:

A csúszdák jók, az árak mint a többi fürdőben, a klórozásról nem tudok, de én nem vettem észre, hogy klóros lenne a víz. Ami nem tetszett, hogy elég nagy volt a tömeg, és kaját érdemes vinni, mert bent elég drágán adnak mindent. 10-es skálán 8-9-re értékelném.

Amúgy mi azért járunk Sárvárra, mert közel van, egyébként más fürdőkkel összehasonlítva szerintem nem egy akkor szám, hogy csak emiatt érdemes lenne eljönni az ország másik végéből.

2016. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennél azért bővebb, s töb választ vártam! :(
2016. ápr. 28. 11:42
 3/4 Sanya456123 válasza:
Belépőárak: Elég jók egyszer megéri kb 1400Ft de ha Csináltatsz Sárvárkártyát akkor csak 900 ft! A pénztár lehetne gyorsabb is de a személyzet kedves s segítőkész az úszómester diák is lehet de jól végzi a dolgát. A fűrdőn belűl rengeteg a vendéglő a fagyizó de nem éri meg ott enni a főttételt inkább vigyetek magatokkal. A szaunához külön belépő kell és egy egéz külön szárnya vn de nagyon gyönyörű a hely és profi minden van ott külön kiszolgálás még teát is adnak ha külön fizetsz. Van külön gyógymedence van egy 40C meleg medencés víz is vannak élménymedencék van uszoda a csúszdák nagyon jók van zárt nyitott matracos tiszta aqua park. Minimlisan klóroznak minden nap cserlik a vizet a tisztaság attól függ mennyien vannak a fürdőben gyógyvíz 12 éves kor allat szigurúan nem ajánlott vagy ha mégis úgy döntenétek 4-5 percnél többet ne üljön benne mert rosszú lesz a legetőségeket szerintem nagyjából kifejtettem de van gyógymasszőr ha netán kicsit gyerek nélkűl pihennétek és kicsi vannak óvónők és külön játszóház is és a jaguzzi mellet van két gyerekmedence is ha meegbe lennétek és a gyerekre is figyelni szeretnétek
2016. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Drága már az nekem
2022. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!