Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem szólnak hozzá az...

Miért nem szólnak hozzá az emberek a fanfictionom-höz?

Figyelt kérdés

Nézegettem a többi történet alatti kommenteket és az vettem észre, hogy ott mindig bőségesen vannak visszajelzések. Ellentétben nálam mindössze egy rész alatt van egy darab visszajelzés. Azt szeretném megtudakolni, hogy most én csinálok valamit rosszul (bevallom nekem sohasem tetszik amit írok, de a barátaimnak pedig igen ez által kirakom) vagy ez egy teljesen normális dolog?


(Igen tisztában vagyok vele, hogy ez a kérdés a világ legidétlenebb kérdései közt kap helyet! :D)



2016. ápr. 23. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még annyian nem olvasták, nem vagy "ismert". Miről szól?
2016. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lokiról
2016. ápr. 23. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem érdekli az embereket.
2016. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem elég jó a "marketing". Ha blogot írsz, tedd ki facebook csoportokba, vállalj cserét, kommentelj mások sztorijához, reklámozd valamiképp. Kérhetsz kritikát erre specializálódott blogosoktól is.

Ha merengőn, vagy hasonló oldalon vagy fent, ott is a mások történeteihez való kritikaírást tartom jó ötletnek (beindul a >>ha írtál nekem, én is írok neked<< mechanizmus :D), valamint felkeresheted a fórumon a Kritika Klubot. Sok sikert :)

2016. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!