Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez mitől van? (xbox360)

Ez mitől van? (xbox360)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most vettem egy GTA 5-öt használtan az xbox 360 konzolomra, és mikor a telepítő lemezt berakom, elkezdi telepíteni, aztán kb. olyan 2 perc múlva kidobja, hogy "Disc unreadable,Clean the disc with soft cloth,Restart xbox"

Szóval az lenne a kérdésem, hogy ez mitől van?Eddig minden játékomat használtan vettem az xboxomra és nem volt ilyen probléma, sőt a pl. a forza horizon 2 tökéletesen fut.Úgyhogy Légyszíves segítsetek!



2016. ápr. 27. 18:27
 1/4 anonim válasza:
Hát nem igazán látja az adatokat, és nem tudja olvasni.. Takarítsd meg a lemezt és próbáld meg ismét elindítani.
2016. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt már megpróbáltam.Egy enyhén vizes konyharuhával letakarítottam a lemezt, de semmi. :(

Egyébként a lemez szinte semennyire nem karcos, egyetlen kis karcolás van rajta, de pl. a forza meg tele volt karcolásokkal, mégis hibátlanul ment és megy most is.

2016. ápr. 27. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,hiába van egy karcolás,valószínűleg az miatt van.Az hogy a forzát sikerült egy karcos szar cd-vel telepíteni,örülj neki.De szinte biztos hogy karcolás a hiba,vagy egy használt szar clone-lemez.
2016. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a válaszodat!

Egyébként a GTA5 vissza lesz küldve, és vagy keresek egy működőt, vagy megveszem újonnan.

2016. ápr. 29. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!