Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Neon44 kérdése:

Nektek mi a véleményetek az anti-bronik/non-bronik/bronik/ Én kicsi pónim: varázslatos barátság-ról?

Figyelt kérdés

Az én véleményem szerint:


Anti-brónik:többségük agresszivak/erőszakosak de saját területüket, jogaikat, jövőt védik.


non-bronik:áldozatok a bronik számára


broni:viselkedésük erkölcstelen, korrumpált emberek kik mások alkotásaiból táplálkoznak (saját alkotásaik is vannak)


ÉN kicsi pónim - varázslatos barátság:elsőlátásra egy animációs sorozat ami gyerekeknek készült. DE ha jól megfigyelem sötét titkokat/üzeneteket rejthet ami az emberiség korrumpálására alkalmaznak.



2016. máj. 15. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Èn is imádom ezt a sorozatot

44F

2016. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mégis milyen sötét titkokat és üzeneteket rejt szerinted a sorozat? :D

Mellesleg én is imádom :)

2016. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valakinek ugyan az a véleménye aki már leirta azt nem kell mégegyszer és egyébként nem REJT hanem REJTHET
2016. máj. 16. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rejt semmi sötétet xD sokat tanul belőle a gyerek én elég kedves kis mese,én szeretem.
2016. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!