Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudják/tudták kamerával...

Hogy tudják/tudták kamerával felvenni a musicaleket?

Figyelt kérdés

Régebb óta furdal a kíváncsiság,hogy miként tudták felvenni azokat a darabokat,amik YouTube-on megtalálhatóak.

Mármint,nyilván bevitték a kamerát,de a színházban ezt nem figyelik?

Egyébként számomra érdekes,hogy az újabb előadások nem lelhetőek fel a videomegosztón. Már azon is gondolkoztam,hogy már azért nem rögzítik őket,mert bemondják kezdésnél,hogy tilos videót,és fényképet csinálni.



2016. jún. 6. 08:52
 1/4 anonim válasza:
Dettó... bennem ugyanez a kérdés lappang :D
2016. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak sajtós előadások, főpróbák, amikor minden ugyanúgy lemegy, de közönség nincs, csak fotósok. Valószínű ilyenkor csinálhatnak videófelvételt is. De nincs tapasztalatom, csak hallottam ilyenről. :)
2016. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Ez mindent megmagyaráz.

Lehet,hogy az újabb előadások azért nem szivárognak ki,mert kiszúrták a dolgot?

2016. jún. 14. 09:56
 4/4 anonim válasza:
Igazából a sajtós előadásokon is van közönség (én ilyenekre járok). Régebben nem vették komolyan ezt a nem videózunk szabályt és simán lehetett, mert kb senki nem szólt rájuk. Manapság azért már szigorúbbak lettek a szabályok és le lehet már tiltatni videókat a youtubeon. (asszem)
2016. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!