Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Komolyan én vagyok az egyetlen...

Komolyan én vagyok az egyetlen aki nyári szünet 2. napján már unatkozik? Mit ajánlotok mit csináljak? .

Figyelt kérdés

Mert én néznék sorozatot, csak nem jo a laptopom. Mennék én sétálni meg be a városba, de nincs nagyon kivel:(

Tippet tud adni valaki?



2016. jún. 17. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Szívesen mehetnénk valahova
2016. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elég idős vagy menj melózni! :D
2016. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Rajzolj, menj el szórakozni, tanulj valamit (mondjuk nyelvet), esetleg dolgozz.
2016. jún. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figy. Mindenkiben van kreativitás csak fel kell kutatni. Ha van valami olyan cuccod amit fel szeretnél dobni valamivel, vagy éppenséggel ilyenkor lehet a legjobban szelektálást tartani a szobában, és a felesleges holmiktól megszabadulni.
2016. jún. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. Bp, menjünk😂

2 15 vagyok,még nem igazán mehetek

3 egész következő 4évemet rajzolással fogom eltölteni, köszi de a nyaramat most nem ezzel szeretném tölteni. Dolgozni és "szorakozni eljárni" még fiatal vagyok

2016. jún. 19. 21:55
 6/9 A kérdező kommentje:
4 köszönöm, majd probálkozok:D
2016. jún. 19. 21:56
 7/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem már zsinórban a 4.éve bevált ez a módszer. Ha valami régi cucc a kezedbe kerül még tudsz rajta röhögni is egy jót.
2016. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el nyaralni mint ahogy a letöbben teszik. Balaton????
2020. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hip-hop elfog tellni és már azért fogsz írni hogy mit csinálj hogy hamarabb eltelljen a tanév.
2020. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!