Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elfelejtettem utánanézni a...

Elfelejtettem utánanézni a csepeli focipályáknak, hova vigyem 1 óra múlva a féltestvéremet játszani? Megígértem, hogy lesz normális kapu, normális pálya, de végigrohanva a környéket nem találtam semmit. Mivel foglaljam le utána?

Figyelt kérdés

Hali,hamarosan érkezik a féltesóm 12 éves,alig láttam eddig életemben,de rám lesz bízva egész késő estig!

Ígértem neki,hogy elmegyünk valami normális helyre játszani de nem találtam pályát a környéken (Szent Imre Tér)

Nincs itt valaki helyi,aki tudna mondani ötletet?Esetleg lábtengó pályára?

Utána miről beszélgessünk?Merre vigyem?Nem tudom mit lehet vele kezdeni,nem szeret a gép előtt ülni sem tévézni,szülők olyan 10 körül jönnek csak.


2016. jún. 28. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Dobd be a sablon otleteket, fagyi, csavargas, strand, mozi....
2016. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hozza a labdát,kesztyűt mindent..Nagyon focis,mind amit találtam vagy nincs háló,vagy fel van púposodva a beton vagy ki van szakadva a gumiborítás a földön :(

Valahol kell lennie valami olyasminek,mint a boráros,városliget ilyesmik.Nem utazunk be a városba,ezért kéne itt.

Gondoltam a hamburgerezésre és a Dunához lesétálásra a gyártelepen pl

2016. jún. 28. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs fociőrült haverod a környéken, aki tudna segíteni? Vagy Facebookon valami csoport pl.? Egyébként ha ennyire imád focizni, nem kell neki olimpiai minőségű stadion meg gyep, a lényeg, hogy játssz vele, a többi meg majd kialakul.
2016. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs,lány vagyok és belvárosból jöttünk ide lakni nem rég.

Ott megvolt minden,itt semmit nem ismerek még.

Viszont több okból is itt kéne maradnunk nem messze :(

2016. jún. 28. 13:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó ez a link,csak nem derül ki melyikre lehet ingyen kimenni
2016. jún. 28. 13:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Csepel-Sziget Műszaki Szakközépiskola-pálya ez király lenne,csak nem tudom ingyenes -e a belépő.
2016. jún. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!