Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki van fent a Wattpad nevű...

Ki van fent a Wattpad nevű oldalon? Ha valaki közületek fent van, akkor mi a véleménye az alkalmazásról?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, írni rajta nagyszerű. Könnyű, offline is lehet írni elég ahhoz net, hogy feltöltsd és tervezhetsz borítót is!

Viszont olvasni...ahh. Ki kell válogatni azokat akik tudnak írni és megpróbálni elkerülni az ahogy esik, úgy puffan "írók"-at.

Találkoztam olyannal, aki kijelentette, hogy ő nem szokott olvasni, mert nem szereti ha nem ő irányít...nem tudom nekem itt kicsit kiesett a szemem, hogy milyen író az aki nem szeret olvasni?! Na, mindegy...szóval történnek ilyenek, meg helyesírási hibák (kedvencem a "MegGalagony"), de vannak jók.

2016. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezzel teljesen egyet èrtek. Írni nagyszerű ott :)

Viszont tènyleg nem tudom milyen író az, aki lusta, vagy èppen nem szeret olvasni..

2016. júl. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!