Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobb hangom...

Hogyan lehetne jobb hangom rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs jó hangom, de már lassan 1 éve járok énektanárhoz és érzem hogy javult. De a szüleim nem viselik el ha otthon énekelek. Kiskorom óta énekes vagy színész szeretnék lenni, de sohasem voltak hajlandóak ezt támogatni. A családomban mindenki azt mondja, hogy semmi esélyem ezen a színész pályán. Az mellékes nekik, hogy sorra nyerem meg a szavaló versenyeket.


Már kiskorom óta be akartam iratkozni zeneiskolába ahol legalább hangszert tanultam volna, de mindig halogatták a szüleim. Tavaly jött el az a pont, hogy egyedül bementem felvételizni és felvettek. Viszont otthon nem tudok gyakorolni, mert mindig csendre intenek és olyanokat mondanak hogy ne rikácsolj meg hasonlók. Ezzel most kb azt érték el, hogy elveszett minden önbizalmam.... Szóval ha tud valaki jó módszert arra hogy hogyan tudnám a szüleim számára hallgathatóbbá tenni a hangom azt kérem ossza meg velem!


(rejtett kérdés az utolsó, ha nem érted mit akarok vele kifejezni ne válaszolj)



2016. júl. 19. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha a szüleid nem támogatják az éneklésed, lerikácsoznak, akkor bármilyen jó hangod lehet, úgyse akarják azt észrevenni. Itt nem a hanggal van a gond, hanem a szüleid hozzáállásával.
2016. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez az álmod akkor mindent tegyél meg érte. Ne hagyd, hogy beléd beszéljék, hogy nem vagy jó. Engedd el a füled mellett az ilyen dolgokat. Elég gáz, hogy pont a családod nem támogat, így nehezebb dolgod van. Kitartás!
2016. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha magyarul keresel anyagot, akkor az "enekeljbatran" nevű youtube csatorna neked való.

Ha angolul is jó, akkor a csávó nevét guglizd aki, akinek az anyagait feliratozták, és van egy másik is, az ő neve Aaron Anastasi, keress rá. Remélem segítettem. :) 16/l

2016. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Haver nem kiabranditani akarlak de ha valakinek nincs veleszuletett enekhang (tehettsege) akkor sok sok ev enektanarhoz jaras is csak minimalis javulassal jar.. Ez van.. De a szineszeti palyaba konnyebben bele lehet tanulni azt "eroltesd" inkabb :))
2016. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bizatatást!

És rákeresek :)

2016. júl. 19. 15:34
 6/7 anonim válasza:
Valószínű,hogy ha énekhez sincs tehetséged,akkor a színészethez se lesz. Művészi adottságaid nincsenek. Keress inkább olyan hobbit amihez van érzéked.
2016. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Hiaba mondjuk ezt el neki vannak emberek akik hajthatatlanak (lasd a sok retardot akar az xfaktorbol...)
2016. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!