Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én vagyok elégedetlen?...

Csak én vagyok elégedetlen? Szerintetek is elszalad néha a Paci Rákóczi Frociékkal meg Blázékkal?

Figyelt kérdés
A hallgató tényleg arra kíváncsi, hogy ezeknek milyen luxus hétvégéjek volt? Meg hogy bláz hányszor törte be a szifonkijelzőjét és villan az ingyenjavítással? Ilyenkor stop gomb. Kár, hogy magyarországon ez a reggeli műsor kimerítő fogalma. Ez a színvonal

2016. aug. 8. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Nekik ez a természetes. Ez olyan mint Marie-Antoinette esete a francia parasztokkal . Állítólag amikor megkapta hírt hogy az országban éheznek az alattvalók és nem tudnak kenyeret enni akkor kifakadt hogy :"„Ha nincs kenyere a népnek, egyen kalácsot!"

Blázék egy luxusvilágban élnek és néha megfeledkeznek arról hogy az országban azért nem mindenki tartozik ahhoz a vagyonos 1-2%-hoz akik megengedhetik maguknak a luxushétvégéket meg a full grátisz javítási munkálatokat. Nem hiszem hogy direkt csinálják egyszerűen csak hozzászoktak és ha nincs téma akkor ezzel szórakoztatják a nagyérdeműt és titkon arra gondolnak hogy "ugye , na ugye nálatok is így van?!"

Gondolom érted mit akarok ezzel elmondani.


Azzal egyébként százszázalékig egyet értek hogy borzalmas a színvonal. Én sok adást hallgattam már meg kocsiban tőlük , szimplán unalomból , de annyi felejtős marhaságot hordanak össze hogy néha kedvem lenne összetörni a rádiót.

Amúgy a fent említett eszmefuttatásom helytelenségét igazolná esetleg Bláznak az izgága néha önkéntelenül is előtörő tahósága. Rendkívül tirpák módon közelít meg rendkívüli súlyosságú témákat , gondolok itt a gólyatáboros nemi erőszak-ügyre amiről szintén a Morning Show-ban fejtette ki véleményét....tegyük hozzá az egészet végigröhögve szinte. De a múltbeli karrierje sem semmi amit a VIVA TV-ne leművelt és alázott meg másokat mikrofonnal a kezében.

Egy normális adásuk nem volt , szerencsére lassan becsődöl a Class.fm , legalábbis néhány napja még cikkeztek róla vmi ilyesmit. Nem fogok sírni utánuk az biztos ha bekövetkezne.

Igényes műsor Magyarországon? Ezekből kiindulva ...

2016. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a packázó kikezdő vigyor, meg sokszor ahogy nyerít. Egy másik rádió műsorvezetői említették, hogy amerikában a reggeli műsor fogalma már évek óta bevállt, és tartja magát. Meghallgatnék összehasonlításképpen egy ilyet. Tudtok színvonalas, igazi, tényleg igazi külföldi morning showt?
2016. aug. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!