Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen szabadidős elfoglaltság...

Milyen szabadidős elfoglaltságokat tudnátok még ajánlani? Szeretném újra feldobni az életem, aktivizálnám magam!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21-éves leendő másodéves egyetemista vagyok, régebben rengeteg dolgot csináltam egyszerre. (Gitár, foci, futás, zongora, stb.)

Azonban a gimnazista évekkel sorban szép lassan elkezdtem felhagyni mindennel.. másfél éve még focizni sem fociztam már igazoltan, de ezt most újrakezdtem. Emellett viszont simán beleférne még valami más is, esetleg bármi tipp?

Helyileg Szegeden vagyok szinte állandóan, és havi 1-2x hazaugrok Kiskunhalasra. Bármi érdekelne, azt hiszem a kondizást kizárom, mert a két sport talán sok lenne együtt..

Esetleg valami éneklős, kórus? könyvklub? bármilyen összegyűlés, gyülekezet?

Tényleg nyitott lennék, nem tudtok tippeket adni véletlen?

A városi emberek hova járnak el?

Köszönöm előre is!

Üdv.: Tamás



2016. aug. 25. 12:40
 1/5 anonim válasza:
A fiam is hasonló helyzetben volt, mint te, szeretett volna valami jó helyre járni, ahol sok fiatal van. Végigjárta a város gyülekezeteit, de ahova először ment, ott olyan jó társaság volt, és annyira otthon érezte magát, hogy ott ragadt :)
2016. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerez pár barátot és menyetek el együtt billiárdozni bowlingozni gokartozni paintballozni stb...
2016. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1# Azt elfejtettem hozzátenni, hogy azóta így rengeteg közös programot csináltak, a videózástól a táborozásig mindent, amihez csak kedvük volt.
2016. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, nem, nem szenvedek egyáltalán önbizalomhiányban sem.. A mai világ megköveteli a minél több emberi kapcsolatot :)
2016. aug. 25. 15:29
 5/5 anonim válasza:
Igazad van kérdező, az jó emberi kapcsolatok/szeretet sokkal fontosabbak, mint amennyi jelentőséget ma általában kapnak.
2016. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!