Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yaoi fanok, shipperek! Ti mi...

Yaoi fanok, shipperek! Ti mi alapján kezdetek el shippelni egy párost?

Figyelt kérdés
Főként a fiú x fiú fanokra vagyok kíváncsi, hiszen ez kavarja a nagyobb port de a többi választ is szívesen veszem. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2016. nov. 7. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban ha meg van koztuk aza bizonyos "kemia" akkor szoktam oket shippelni :DD pl. Hannigram,Sterek, oket shippelem a legjobban :DD
2016. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jhuj, ezek a shippelések nálam tök véletlenszerűen jönnek, de általában ha a két karakter közt van valami külenleges kapcsolat (még ha nem is ,,pozitív" ráadásul még ha nem is yaoi az a bizonyos anime)

pl.: Kuroko no Basuke - Kagami x Kuroko egyszerűen tetszik hogy egymás ellentétei

Free! - Rei x Nagisa ahogy idegesítik, ugratják egymást

stb.

2016. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Húúú én iszonyú válogatós vagyok, nekem fontos az, hogy valami megfogjon egy karakterben. Mivel nagyon kevés kedvencem van ezért itt kivesézném őket, ha már feltetted a kérdést :D

Rin x Haru - Ők voltak az első páros akik miatt belecsöppentem ebbe a "shippelésbe" és boy love világba. Úgy gondolom, hogy köztük aztán igazán megvan a kémia, elég csak a kerítéses jelenetre gondolni, ahol szerintem minden rinharu shipper leizzadt és kiabálta a gép előtt, hogy SMÁROLD MÁR LE xd


Nezumi x Shion - Ez egy komoly anime, mély mondanivalóval és piszok sok érzelemmel. Itt az egészet a karakterek miatt szerettem meg, de a történet amibe belehelyezték őket egyszerűen annyira jó, és a fejlődésük, hogy dobogós pár nálam. :) Nezumi meg a szerelmem :D


Viktor x Yuuri - Az új Yuuri on ice anime párosa, amit szerintem mindenki shippel a világon aki látta az animét :D Ajánlom mindenkinek aki szereti a fiú x fiú párosítást és a sport animéket, hogy nézze meg, mert nem fog csalódni <3

2016. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!