Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol érdemes saját történeteket...

Hol érdemes saját történeteket publikálni (interneten)? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Írogatok néha pár oldalas novellákat pályázatokra. Ezek főleg fanficek, de sok eredeti ötletem van, amiket valamilyen formában szeretnék megvalósítani. Egy hosszabb lélegzetvételű történetre gondoltam így elsőre, tehát pár naponta/hetente jönnének fejezetek, kisebb részek. Olyan Vörös Pöttyös könyv feelingje lenne egyébként az egésznek (YA és urban fantasy), így azt hiszem, elsősorban a fiatal lányoknak szólna. Azért vagyok tanácstalan a megosztást illetően, mert:


- Ennek a történetnek ugyebár semmi köze létező fandomokhoz, éppen ezért nem tudom, hol találhatnék hozzá közönséget. Nincsenek illúzióim, csak pár emberkét szeretnék találni, akiket szórakoztathatok az írásommal. :)


- Én sosem szoktam történeteket olvasni a neten, még e-bookot sem olvasok szinte soha. Szóval gőzöm sincs, hol és hogyan találnak rá például ezekre a történetes blogokra az emberek. (Facebook csoportok?)


- Sosem volt még blogom, tehát nem tudom, hogy mennyire tudnám megvalósítani az oldal kinézetével kapcsolatos elképzeléseimet (szerintem semennyire). Igazából a tumblr oldalak felülete tetszik nekem a legjobban, egyszerűen lehet tök szép, esztétikus blogokat összedobni nulla hozzáértéssel, de ott nem valami nagy a magyar közösség.


Tudok a Merengőről, de abban nem vagyok biztos, hogy mennyire vannak "elnyomva" a saját történetek arrafelé. Egyéb ötlet?


Bocsi a sok rizsáért. Örülnék, ha tudnátok adni pár tanácsot, esetleg egy-két facebook csopinak a nevét, ahol ilyen blogokat/történeteket szoktak megosztani, hirdetni az emberek, hátha tanulok valamit. :)) Köszi előre is!



2016. nov. 26. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
karcolat.hu - a saját történeteket támogatják, fanfivtiont nem.
2016. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :), bár szerintem nem karcolatra való az, amire én gondolok. Egyrészt, mert hosszú, másrészt meg nem éppen a célközönség olvasná el.
2016. nov. 26. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miből gondolod, a karcolaton van hosszú novella is, és mindenféle műfaj... De tőlem oda rakod, ahová akarod.
2016. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Merengő esetleg? Ott sokféle van fent, de az anime fanfiction Style-on is van saját történetek kategória.
2016. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!