Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne kedvetek beleolvasni a...

Lenne kedvetek beleolvasni a készülő könyvembe? Szívesen fogadnék véleményeket

Figyelt kérdés

Ez az első olyan regényem, amivel komolyan foglalkozok és nagyon kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok róla, mi az, amit tetszik/nem tetszik, miben tudnék még fejlődni, stb.

[link]



2016. dec. 7. 09:34
 1/8 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Hmm. Ritkaság, hogy ilyesmi bukkanjon fel errefelé. Határozottan tetszik a stílusod, bár a maffiás-bűnözős vonalat nem szeretem, mégis érdekes. A történetről nem nagyon tudok mit mondani, ahhoz kicsit keveset írtál még, de jónak tűnik. Nem próbálkoztál már ezzel a sztorival korábban? A kölyök kezébe csúsztatott fegyver nagyon ismerős valahonnan, már olvastam és szinte biztos, hogy itt.

2016. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De igen, már próbálkoztam, finomítgatok rajta folyamatosan:)
2016. dec. 7. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) én is végig olvastam (nos, ameddig készen van, természetesen)

Összességében megfogott a történet, pörögnek az események, egyáltalán nem unalmas.

Egyedül az zavart baromira,hogy szegény kissrácot állandóan 'kislány'-ként nevezi meg a főszereplő. Miért? Lesz ennek oka? Vagy csak a gyerek karaktere miatt?


Minden esetre szerintem ne hagyd abba, érdekes történet. :)

2016. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A kislányozás abszolút a főszereplő karakteréből jön, egyrészt szavajárás, másrészt valahol kicsit gúnyolódik... De a jövőben lehet hogy változni fog, attól függ, hogy alakul a kapcsolatuk!
2016. dec. 8. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A stílusod jó, nem tudnék belekötni ebbe. A szókincsed gazdag, tényleg jól fogalmazol. Számomra a hitelességgel volt inkább gond. Olvastam a szinopszist. A maffiáról szerintem nem tudsz sokat. Olvass szakirodalmat! :)
2016. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És egyébként rengeteg dokut néztem a témában és utána is olvasok folyamatosan, de igyekszek még jobban odafigyelni rá!
2016. dec. 13. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Most olvastam el az egészet, egyszerre. Nagyon jó!!! Mikor lesz folytatása?
2017. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm!:) én már hamarosan befejezem, Wattpadra pedig hetente rakok fel részeket hétfőnként
2017. febr. 15. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!