Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen kábel kell ahoz, hogy...

Milyen kábel kell ahoz, hogy az xbox 360 kontrollert pc-hez kapcsoljam vezetékesen?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan kontrollert tudsz pc-hez csatlakoztatni, ami windows-al is kompatibilis, nem csak xbox-al. Ha vezetékes, akkor egy USB végű kábel van rajt, amit bedugsz a gépbe. Ha vezeték nélküli, adapter van hozzá (szintén USB), azt dugod a gépbe.
2016. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni egy linket amin rajt a kábel
2016. dec. 21. 11:23
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] ilyen jó
2016. dec. 21. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Az első képen egy vezetékes kontroller van, egy vezetékkel, amit szét lehet szedni, és az USB a pc-hez, ha leszeded, xbox-hoz lesz jó.

A második képen vezeték nélküli van, mellette az usb-s adapterrel.

A harmadikon pedig egy külön vezeték, aminek egyik vége vezeték nélküli kontrollerbe való, a másik pedig usb, ezt nem tudom, hogy milyen platformhoz jó.

2016. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A vezeték nélküli Xbox 360 kontroller csak vezeték nélkül kommunikál!!!


Hiába veszel hozzá kábelt, csak tölteni lehet rajta keresztül!


Ha vezeték nélküli kontrollerrel akarsz PCn játszani akkor kell egy "xbox 360 wireless adapter" kiegészítő.


A vezetékes 360 joyok alapból mennek windowson csak be kell dugni.

2016. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4es amit írt kijavítanám.


Az első kép amit posztolt az egy hagyományos vezetékes 360 joy (alapból bedugható PCbe és xboxba mert azok USBsen csatlakoztatják a joyokat), az a rész ami szétjön rajta az a biztonsági kapocs. Arra jó, hogy ha beleakadsz a kábelbe akkor ne rántsd le az egész gépet, mert szétugrik egy erős rántásra.

A második egy vezeték nélküli kontroller és a wireless reciever PChez. Bármilyen vezeték nélküli 360 joyhoz jó, tehát nem kötelező megvenni az egybecsomagolt változatot (Xbox 360 controller for Windows).

A harmadik az a vezeték nélküli joyokhoz áram és töltőkábel. Az egyik vége akármilyen USB2 foglalatba mehet nem kell a gépbe sem dugni, mert mint említettem a vezeték nélküli joyok nem azon kommunikálnak. Ha nincs a kontrollerben elem akkor ellátja árammal, ha van akkor tölti az elemeket (ha tölthetőek).

2016. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ezeket nem tudtam, elnézést a téves infókért.
2016. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!