Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces/ciki szilveszter/Újévi...

Vicces/ciki szilveszter/Újévi sztorikat írnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem ilyenben még nem volt részem, ezért szeretném, ha minél többet írnátok, ha lehet.

Válaszokat sok szeretettel várom:-)



2016. dec. 31. 12:19
 1/4 JoeJOKE ***** válasza:
Egyik szilveszteremen otthon töltöttem, és azon a szilveszteren rengeteg vicces dolog történt (amúgy 2 :D) Úgy 11 körül egy koma bejött hozzánk, mert azt hitte, hogy az az ő háza. XD. Aztán ki kellett zavarnunk, mert még valami kár tett volna. Aztán fél 1 körül kimentünk nézni a tűzijátékokat, aztán mikor már öltözködtünk vadul csöngettek a szomszédok, mert véletlen eldőlt a tűzijáték, és bele repült a tujánkba. Még jó, hogy a házunk nem gyulladt ki. Bár ez nem volt olyan vicces, de azért elmeséltem!
2016. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D
2016. dec. 31. 15:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kiírni h kort és nemet is írjatok!!!
2017. jan. 1. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagybácsim mikor kibontotta a pezsgősüveget eltalálta a dugóval a lámpát, amiről visszapattant a TV-re majd az asztalon ért földet pont a poharak mellett. Nem törött el semmi. Lehet nem vicces de én röhögtem rajta. 14/L
2017. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!