Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wellness központok budapesten?...

Wellness központok budapesten? Eddig csak olyat találtam, ahova csak vagy Bérlettel vagy pedig, ha megveszed a kondi 'jegyet' csak akkor mehetsz. Én viszont kizárólag wellnessbe mennék, de nem strandra, vagy hasonló helyre

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan mi az, amiért egy wellnessbe szeretnél menni, de nincs meg mondjuk egy gyógyfürdőben?


Amúgy nézelődj wellness szállodákat, elterjedt dolog, hogy akkor is mehetsz a wellness részlegre, ha nem vagy a szálloda vendége (csak neked fizetned kell, nekik meg többnyire nem).

2017. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neem nem úgy értem, hanem ahova nem kell mindenféle belépőt megvenni, mert a legtöbb helyre csak úgy lehet menni hogy mellé vagy kondibérlet, vagy napi kondijegy vagy ilyesmi, és úgy 2-3x drágább, mintha csak sima wellness belépőt vennék
2017. jan. 12. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, valamit te nem értettél az én kommentemben, mert nagyon nem arra válaszoltál. Én értem, amit mondasz, elsőre is értettem a kérdésedből. De ebből nem derül ki, miért nem jó valamelyik budapesti gyógyfürdő, amikből rengeteg van, és a legtöbben megtalálod ugyanazt, amit egy wellness központban is.
2017. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!