Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Srácok ti hogy tancoltok...

Srácok ti hogy tancoltok diszkoban?

Figyelt kérdés
Idegesit hogy korulottem mindenki jol tancol en meg nem tudom hogyan kell...segitene valaki?

2017. febr. 14. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanuld a mozgást, menni fog és még élvezetes is!

Just Dance

https://www.youtube.com/watch?v=K7kFoAUcFqM

2017. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

28/f hát nem tudom milyen egy elkorcsosult világban élünk én ezeket nyomom évek óta , bpm től és stílustól függően egyedien, de alap szabály nem te táncolsz a zene mozgat!!!! stílustól függetlenül vannak szintek , elsőként a gátlásodat és a környezetedet győzd le hogy néznek vagy gázul néz ki vagy te kevesebb vagy.... ezeket felejtsd el a zene egy önkifejezés ha egy stílus érdekel kezdj mozogni vagy akár nézd a többieket és csináld..... (videó linkek leg alul magáról a táncról a társas tánc csajozás más tészta) .....


és persze a legfontosabb az alkohol, fű, anfetamin, mdma , ezek nem kellenek xD bővebben kifejtve


alkohol: a legrosszabb drog mind közül,


előnye: hamis önbizalmat ad , és kitolja a fájdalom küszöböd


hátrány:könnyen túladagolható, dehidratáltság, tompul minden érzékszerved így ütem mellé lépsz, ha ugrálsz a gyomrod is ugrálni fog... ,másnaposság , és a tanulást nem könnyíti meg ha nem emléxel mit is tanultál


csalása: b1 vitamin segíti a májad működését ha alkohollal fogyasztod segít kontrollálni, fűvel kombinálva ideális nyugodtabb ütemekhez mint pl regie vagy könnyű zene.


Fű: az univerzális drog ami minden droggal megfér.


előnye:nyugtató hatású, el lazít oldja a feszültséget, érzésteleníti "lebegteti" a tested így a mozdulatok nem fájnak több nap után sem, némely embernél segíti a koncentrációt


hátránya: illegális , túlzott használata alváshoz vezet vagy kajáláshoz (bulin nem a leg tutibb ha elalszol vagy kajás vagy) , nagyon hosszú mindennapos használata enyhe tompulást okoz és pszichológia függőséget.


csalása: lasú ütemekhez önmagában is segíti a ráhangolódást , gyors ütemekhez másnapi állapotokhoz ideális gyógyszer fájdalom csillapító, segíti az alvást.


Anfetamin: nagypapáink háborús koktél kedvence


előnyei:eltünteti a fáradtság tompultság alvásigény éhség érzet unalom érzetet, szinte maga vagy a tiszta energia, és tettrekészség akár napokig is élvezheted a fesztiválokat bulikat minimális alvással vagy alvás nélkül, a táncot könnyíti minden egyes mozdulat azonnalivá válik ,ami nem kerül erőfeszítésbe ,bármilyen nehéz is legyen


hátránya:illegális gyakori használata extrémen igénybe veszi a szervezetet szinte kizsigereli (ajánlott mindent megadni vitaminokat ételt stb a szervezetnek hogy csökkentsd a károsodás mértékét ,és hagyni kell regenerálódási időt) nagymértékben terheli a szívet, orron keresztül tönkreteszi a nyálkahártyád, bomba tasakban/kapszulában szétszedi a gyomrodat meg a beleid, a kalciumot nagymértékben kivonja a szervezetedből és alkatól függően szörnyen nézel ki 2 - 9 napos ébrenléttől. hallucinációk és szétszórtság alap többnaposan...


Csalása: fűvel kombinálva nem fájnak a mozdulatok és duracel nyuszi módra végig aktív vagy ameddig akarod mindenkit 6x körbetáncolsz , ha verekedésre kerülne a sor kiüthetetlenné válsz szó szerint.


mdma (kristály a vízbe)vagy extasy az érzelmeknek


előnye: a felszabaduló boldogság hatására és a tudatállapotban hogy "minden jó szeretnek és te is szeretsz mindenkit "elönt egy "elégedettség" (hasonlít arra a tudatállapotra hogyha leszarod a külvilágot és csak a zenére koncentrálsz meg a táncra) rá tudsz hangolódni az ütemekre és olyan szintű ráérzést nyújt tánchoz amit évekbe telhet elsajátítani, ezen kívül más érzeteket is kölcsönöz amik nagyon pozitívvá és élvezetessé teszi a használatát hatóanyagtól és toleranciaszinttől függően igen jótékony hatással van a zárkózott emberekre akik nyíltabbá válnak. amit terápiás célokra is használnak fejlettebb országokban. hatása alatt lévő embertől ne csodálkozz ha ölelést kapsz :D


hátránya:illegális, amit feldobnak az le esik így miután ki ürült minden boldogság a fejedben idő míg biológiailag regenerálódsz bár ha krónikus depresszióban élsz nem lesz különbség, megterheli a szervezeted , és nagyon veszélyes a nem megfelelő közegben való , vagy felelőtlen használata , nem árt némi élet tapasztalat én spec 13 évesen találkoztam először vele és az érzet hogy szeretnek feltétel nélkül nagyon függővé tud tenni, oxitocint is felszabadít ezért úgy érezheted mély kapcsolat jött létre rövid idő alatt de ezek csak érzések :D nem mindig van úgy ahogy érzed, táncra vonatkoztatva nincs negatív hatása kivéve ha annyira beszélnél ölelgetnél vagy letablóz valami érzés hogy elfelejted hogy táncolni akartál xD


csalása:igazából ha már megetted és megjöttél, rá érzést ad a tánchoz , az anfetamin energiát, a fű fájdalom csillapítást majd segít aludni is ha túlpörget a spuri , haladó játékosok lsd vel kombinálva láthatják amit éreznek és érzik amit látnak közbe az ütem hullámaira lépkednek .... de azt a kaótikus világot kevesen tapasztalják meg én is csak próbálkozom leírni a leírhatatlant :D


minden drog felelőtlen és gyakori használatát ellenzem a mértéktelen és tudatosság mellőzése az életedbe kerülhet ami nem éri meg hogy Fred Astaire legyél :D


a videók csak 1 2 pl sok stílus van ha javasolhatom én mindíg a leggyorsabbat tanultam meg azt már csak lassítani kell ha lassabb az ütem reggie tánc is tánc míg egy dnb neurofunk , vagy oxidaksi is csak táncolható ütemek jótékony összessége :)


https://www.youtube.com/watch?v=qeVmnh0-3cs

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=B7ee0yRIOjM

https://www.youtube.com/watch?v=geCj8PL-pAs

2017. febr. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!