Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Volt már vki egyedül Rockmarat...

Volt már vki egyedül Rockmaratonon (férfi)? Mit tudna mondani róla?

Figyelt kérdés

Sajnos az ismerőseim közül én vagyok egyedül rockb*zi. Mindenki a "Szigetet" emlegeti, viszont engem a Rockmaraton jobban érdekelne, viszont oda senki nem akar jönni az ismerősi köreimből. Évek óta szeretnék oda menni, ezért elhatároztam hogy egyedül megyek (mivel senki nem akar velem jönni) . Ezügyben szeretnék föltenni pár kérdést.


Érdemes odamenni egyedül? Aki volt így ott, mivel ment oda (saját jármű vagy tömegközlekedés)? Hogy töltötte az idejét? Hol szállt meg (ment-e egyedül kempingbe)? Milyenek voltak a körülmények (WC, fürdés, kaja, pia, szállás, emberek stb.) Mennyi költőpénzt vitt magával és mennyit költött? Minden érdekelne.


2017. febr. 23. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én tavaly egyedül voltam. Mind a két hétvégén.

Vonattal mentem, Kelenföldön összefutottam pár magamfajta rocker/punk-al, nem ismertem őket de jól eldumálgattunk/piálgattunk a hátralévő úton. A dunaújvárosi állomástól közösen taxival mentünk le a fesztiválra.

Ott a bejárattól külön váltam tőlük, nem akartam rájuk akaszkodni. Megvettem a jegyet majd a közelben kerestem egy sátorhelyet. Felvertem a sátort, becuccoltam, majd elindúltam sörözni és a koncertek felé. Sok jó arcal össze lehet futni és egy két szó erejéíg vagy többig.STB...

Napközben ki is lehet menni a városba kisboltok környékén iszogatni vagy kocsmázni. Mindenüt rockerekbe lehet belefutni szinte az egész városban, fesztivál ideje alatt.

Szóval ellehet lenni egyedül is.

Szerintem idén is egyedül megyek.

37/F

2017. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Wc az teljesen igényes, csempézet tiszta konténerek, fürdést elkumantottam. Két éjszakát ki lehet birni egy jó rockernek :)

Volt nálam pénz rendesen, de belépőn kivűl napi 5eft-ból akár ki is lehet jönni.

2017. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!