Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudok úgy megtalálni egy...

Hogy tudok úgy megtalálni egy számot, hogy kb. semmit nem tudok rólla csak hallgatom?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőt letö....akarom mondani 'megvettem' egy techo zenét youtub-ról amivel az a baj hogy amikor letöltöttem annak a számnak a címe volt az amit le akartam tölteni de a szám már nem az volt... A héten találtam meg ezt a számot, és ez a szám annyira szar hogy már jó de nem tudom az eredeti címét :'( próbáltam a Shazam-ot 3 külömböző számot talált meg és egyik sem az volt. :/ Valaki más ötlet?

2017. febr. 24. 16:38
 1/4 IJustWannaDye válasza:
Próbáld meg beírni a refrénjét, vagy egy jellegzetes mondatot, szót, ami elhangzik benne :)
2017. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első negyedében egy ázsia idős férfi hang hadar el valamit valamilyen ázsiai nyelven meg a leges legvégén, de kivehetetlen ... Meg van egyszer kétszer ilyen gyermek korus szeru feléneklés XD meg nehol olyan mintha egy regi jatek zeneje lenne ... LEHETETLEN LEÍRNI 😂
2017. febr. 28. 21:41
 3/4 Milán#Molnár válasza:
Van telefonra egy Shazam nevű alkalmazás! Csak letöltöd, elindítod a zenével együtt, és kiadja a nevét :)
2017. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam... Nem jött össze :'(
2017. júl. 24. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!