Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg ő lenne Csató (Bartos...

Tényleg ő lenne Csató (Bartos möster volt nője)?

Figyelt kérdés

[link]

Valahol olvastam,hogy a cikkben szereplő nő az a bizonyos Csató akinek valamikor viszonya volt a bölcsegyetlennel.

A környék(Dinnyés és Gárdony)stimmel mindenesetre.



2017. febr. 28. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném. A Katalin vagy Kata vagy Kató nevek mindenhol nagyon gyakoriak és a szegénység is. Bartosból nem nézném ki hogy egy nála majdnem kétszer idősebb nőre nyomulna.

Amúgy semmi közünk hozzá.

2017. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Martin3410 ***** válasza:
100%
Ő az egyértelmű bartosnak az indexes videójában az a tanya amit mutat ugyan így néz ki.
2017. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ohh... Akkor rosszul gondoltam... Phew... Fene a gusztusát. Mindkettőnek :)
2017. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Martin3410 ***** válasza:
100%
Régen napszámba dolgozott nála és állítólag történt köztük egy kis veszekedés aminek folytán állítólag kicsit meg verte a Katót aki fél tőle ezért elmenekült a tanyáról.
2017. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
bartosnak tuti vmi fogatlan vén indiai bárcás a nője xddd a mocsadékjának...
2017. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
95%
Egyszer láttam a Nagy puszilgatnivalót Fehérváron sétálni egy feltűnően szép, csinos sötéthajú nővel, láthatóan közeli jó barátok lehettek. A nagy Möster is jól nézett ki ahhoz képest amit a videókban megszokhattunk tőle. Nem hiszem, hogy az a hölgy a Kató lett volna mert ez kb 30 lehetett.
2017. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az még a videózás előtti időkben volt? Vagy már a videós korszakban?

Amikor először láttam egy videóját azt hittem hogy a Bartos egy bölcsész által megjátszott - beöltöztetett és kicsit átmaszkírozott - karakter.

De utána láttam több videóját is és eloszlottak a kétségeim afelől hogy tényleg egy alkesz csavargó.

Ettől még előfordulhat hogy egyszer jön egy videó amiben bejelenti hogy az egész csak átverés volt. Sok ember felejtene el lélegezni hirtelen.

2017. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem vannak normális korszakai is, mint pl amikor könyveket is írt. Lehet nála ez hullámzón vàltakozik.
2017. márc. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg ő az! Bartosnak anyakomplexusa van! Szereti az idős néniket! Pláne ha le tudja húzni pénzel őket! A slussz poén az hogy ez a féreg még mindig Kató omladozó házában csövezget! A nénit meg remélhetőleg elhelyezték egy lakhatóbb házban!
2017. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Martin3410 ***** válasza:
100%
Kató állítólag a nóvérénél lakik Fehérváron Bartos főszerkeztője Lendvai Gábor szerint.
2017. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!