Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy az európai...

Miért mondják, hogy az európai lányoknak rosszul áll az aegyo?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez inkább az ázsiaiaknak áll jól. Sokan azt hiszik, hogy cukik lesznek attól, ha aegyoznak. De én úgy vagyok vele, hogy ezt hagyja meg mindenki az ázsiaiaknak. :D
2017. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha valaki európai, de kicsit ázsiaias, kerek arca van, akkor is rosszul áll neki?
2017. márc. 5. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ijesztő. Szemály szerint alapból nem szeretem a túl sok aegyot, de ha már, valaki, akkor inkább az ázsiaiak csinálják, nem tudom megmagyarázni, nekik valahogy jobban áll, de atúl sok náluk is furcsa tud lenni számomra. Persze nincs kizárva hogy egy magyar lánynak is jól állhat, ismerek olyat, de alapvetően szerintem furcsa és ijesztő, én érzem magam kínosan tőle. Ezt mondjuk csak lányként mondom.
2017. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Különben azt hogy neked rosszul áll-e azt csak akkor tudnánk megmondani ha látnánk aegyozni^^
2017. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!