Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Első MondoCON-om segít valaki?

Első MondoCON-om segít valaki?

Figyelt kérdés
Hello több mint fél éve betöltöttem a 15-öt és pár barátom is .Így elhatároztuk ,hogy kimennénk a Con-ra. De mivel ez lenne az első így nagyon sok kérdésem van :D . Ha valaki szánna rám pár percet míg zavarom a kérdéseimmel nagyon meghálálnám :D előre is köszönöm

2017. márc. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok szép cosplay-es lány van, tehát megéri. ;)
2017. márc. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Privátba szeretnék beszélni majd a kérdésekröl :D aki akar írjon .
2017. márc. 18. 14:26
 3/5 anonim válasza:
Nyugodtan írj ^^ ez lesz a 9. conom, bár csak nyáron töltöm a 15-t, tudok egyet s mást ^^
2017. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig négy alkalommal voltam, kétszer nyáron és kétszer ősszel. Az elsőre úgy mentem, hogy előtte nem is tudtam, mi az, csak azt hiszem facebookon futottam össze vele.. felejthetetlen volt! Viszont azt javaslom, hogy elöre vedd meg a jegyet neten, mert hatalmas sor volt már nyitás előtt is! A hangulat baromi jó, szelfizel, beszélgetsz akivel akarsz, mindenki jófej, viszont előre ne tervezd a programokat, mert biztos nem fogsz odaérni rájuk, valami mindig szembe fog jönni, legyen az egy cosplayer vagy egy kajáspult... jó mulatást ;)
2017. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xMazsolax ***** válasza:
én 2013 ótaegy cont se hagytam ki!:) 18vagyok kérdezz bátran ^^
2017. aug. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!