Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Neked ki a kedvenc KÜLFÖLDI...

Neked ki a kedvenc KÜLFÖLDI youtube személyisége (i) d?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a személyiséget nézzük akkor 2 kedvencem van:


-Bunny Girl (Ha megnézem egy videóját mindig felvidít :D)

-Nightblue (Lolos videókat tol, de amellett nagy arc :D)

2017. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz kérdés mert az ilyen kérdések azt feltételezik hogy valaki valakikért rajong - a kedvencéért - és rajongani azok szoktak valakiért akik nem teljesek agyilag és lelkileg és valami nagyon hiányzik belőlük odabent.

Talán ezért nincs kedvencem de vannak érdekes youtuberek akiket nézek.

Ecigisként Zophie Vapes-t nézem mert jó nő és van humora és néha parodizálja a többi vapert. A Hilsenteger féle Unbox Therapy mert nem csak letudja a bemutatást a pénzéért némi erőltetett humorral mint mások hanem kritikus és nincs híján a humornak vagy a meghökkentő bemutatási formáknak. Sok van még és a legtöbbük nincs a mainstream abszolút top 100-ban (a top 100 az agyatlan rajongó zombiknak való).

2017. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Nehéz kérdés mert az ilyen kérdések azt feltételezik hogy valaki valakikért rajong - a kedvencéért - és rajongani azok szoktak valakiért akik nem teljesek agyilag és lelkileg és valami nagyon hiányzik belőlük odabent. "


Nehezen tudom megérteni, hogy hogyan tudtad ezt az idiótaságot belemesélni a 'kedvenc' szóba. Nagyon érdekes, mert egyáltalán nem rajongásra értettem, egyszerűen csak valakire, akit élvezel nézni. Egyébként meg azok, akiknek valamelyik kedvence benne van a top 100-ban, nem lesz automatikusan egy lelkinyomorék megszállott zombi. Nem kizárható, de ne általánosíts, mert így te látszol hülyének

2017. ápr. 12. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg csak te nézel hülyének mert nem tetszik amit írtam és magadra vetted. Akinek nem inge...

De tényleg olvasd el a pszichológiai hátterét a rajongásnak. Én elolvastam. A rajongás összefüggésben van azzal ha a kedvencünk valaki. Azzal is összefüggésben van hogy valakinek a személyisége nem teljes és kiforratlan.

2017. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem magamra, mert egy olyan ember van akit szeretek nézni, és benne van a top 100-ban, ez Vsauce. Egyszerűen csak hülyeségnek tartom amit írtál, mert nagyban általánosítottál
2017. ápr. 12. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha megbántottalak és nyilván nem gondolom azt hogy mindenki fanzombi és minden nagyon felfutott videós szemetet gyártana. Ezzel most nem mentek hanem így van.

De a legnagyobb videósok nagyon nagy része tényleg szemetet gyárt és az emberek (főleg a gyerekek) igénye az a szemét. Ott ülnek a szemét előtt és csápolnak és rajonganak és telekürtölik a netet hogy xy csatorna a legjobb. Ettől ezek a videósok még híresebbek lesznek és még nagyobb lesz a csatornájuk. Ez a hitterjesztő folyamat már baj és sokakat zavar. Ezek a nagy szemétgyártó videósok el is magyarázzák hogy amit ők gyártanak az nem szemét hanem valami különleges és aki őket nézi az is különleges. Ez is baj mert ezért az őket követő fiatalok a szemétről hiszik azt hogy érték.

Miközben az igazi értékekre alig kíváncsiak. Az igazán értékes dolgokból kevés van. Az igazi értéket csak kevesen értik és követik. Sajnos.

Érted ezt?

2017. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én őket szeretem a legjobban:


Loepsie - Nagyon tetszik, hogy rengeteg historikus (reneszánsz, barokk) hajat, sminket is készít. Nagyon jól kivitelezi őket.


Tati - Ő tényleg egy valódi beauty guru. Mindent kipróbál a legegyszerűbb termékektől a legfelsőbb kategóriákig.

Nagyon dekoratív, kedves nő, aki tényleg kihozta magából a maximumot.


Merrelltwins - Ők egy amerikai ikerpár. Rengeteg szórakoztató, vicces videót töltenek fel. Van, amikor énekelnek és a videoklippeiket maguk forgatják, vágják, a dalaikat is ők írják.


HowToCookThat - Lenyűgöző, hogy milyen gyönyörű sütemények, desszertek kerülnek ki Ann kezei közül.


KayleyMelissa - Hétköznap is hordható, nagyon szép és vagány frizurákat készít. Nagyon szimpatikus.


Kandee Johnson - Egy igazi sminkmester.

Hihetetlen, hogy mennyi féle arcot tud festeni magának. Nagyon szókimondó, pozitív, határozott személyiségnek gondolom.

2017. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tati-t én is szeretem. Nekem mondjuk néha túl boujee az életmódja, de hát ha van pénze..
2017. máj. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!