Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok ilyen videósokat?

Tudtok ilyen videósokat?

Figyelt kérdés

Elég sok videóst követek YouTubeon, de mindegyikük elég "nagy" már. Szeretnék megismerni egy-két kisebb videóst is, akinek nincsenek 100.000 feliratkozói. :)

Hogy magyar, vagy angol, az nekem igazából mindegy. Magyar és angol videósokat is nézek rendszeresen.

Olyanra lennék kíváncsi, aki játékokat játszik, nagyrészt. Mindemellett nem havonta egy videót tölt fel azért (hogy legyen valamit nézni is), jó személyisége van (ez alatt értem azt, hogy nem szólogatja le a másikat, nem menőzik és nem nagyképű, ha mondjuk van 10.000 feliratkozója, és hasonlók).

Ismertek ilyen videóst? :)



2017. ápr. 20. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vitya

5k feliratkozója van, nagyrészt Hearthstonet streamel

többet nem ismerek:)

2017. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Kevés feliratkozója van de nézd meg mert nagyon jól nyomja: Tody Tence
2017. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ilonka néni
2017. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Panna Films--> Nem sok videóját láttam, de amit igen, azt élvezni szoktam. Fel vagyok rá iratkozva én is. 21k feliratkozója van.

Mindenféléről csinál igazából, vlogol, gameplay-ezik is néha, bár ez mind benne van a névjegyében. Ja, és jól tud angolul is, valamikor az angol barátaival csinált egy videót :D

Szerintem kb 16 éves.

2017. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ha tudtok még, szívesen várom!
2017. ápr. 21. 08:29
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Beteges már ez a feliratkozó mánia. Nem ettől függ a videós személyisége vagy az emberi minősége. A magyar csatornáknál eléggé jelen van hogy egymást bántják a videósok (de amikor közösen vesznek részt egy rendezvényen akkor jópofiznak). Ez azoknál a videósoknál ritkább akik nemzetközi közönségnek csinálnak videókat. Mert más országokban más a mentalitás és nagyságrendekkel több a videós nemzetközi szinten. A magyaroknál a nagyobb közönségűek között már csak a Pamkutyát tudom megemlíteni akik soha egy rossz szót nem szóltak senkire - nem trollozzák le a közönség egy részét és nem bántanak más videósokat. Sok tízezres is van akik rugdossák egymást. Ellenpéldaként pl Zvolenszkiék a majdnem tízezresek között jó példák arra hogy normális is lehet valaki az emberekkel - a Guga még a nekik beszólóknak is türelmesen és szépen válaszol - és többször is elmondta már hogy szeretné ha kevés feliratkozó maradna mert így családias hangulatú a közönség. Példát vehetnének róluk a "nagy" több százezres videósok.
2017. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves #6 - őszintén nem értem ezt minek írtad le.
2017. ápr. 22. 07:50
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Mert nyilván el sem olvastad.
2017. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Végigolvastam, de sehol sem találtam benne olyan részletet, ami a kérdésemre adott volna választ.
2017. ápr. 22. 23:28
 10/16 A kérdező kommentje:

Illetve, jobban megnézve, a végén említett két ember felett átsiklottam. Ebben igazad van.


Pamkutyát ismerem, de továbbra is lehetőleg tízezer alatti feliratkozójú csatornákat keresek. Az előbb említett kettőre rákeresek.

2017. ápr. 22. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!