Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lett Lili sorsa, Regős...

Mi lett Lili sorsa, Regős Ábel (vs.hu, lent) filmjéből?


2017. ápr. 21. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék
2017. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Az imént néztem meg, nagyon szomorú, hogy szegény lánynak senki nem mutatott megfelelő irányt még a saját nevelőapja is veszekedett vele, a helyett, hogy munkát kerestek volna együtt.


Szerintem lili, az 1,7millióját lassan felélte és rossz emberek társaságába keveredett netán már terhes stb.

2017. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam hiszen a film alatt is valami disznóval összejött. Lehet azota mar valami kirakagban áll, belevitték valamibe..
2017. máj. 7. 16:30
 4/18 anonim ***** válasza:
szerintem vagy prostituált lett vagy szült valaki putriba néhány gyereket a szoc.segélyért.És most ezt nem rosszindulatból mondom...nehéz elképzelni,de borzasztó nehéz lehet egy 18 éves szinte még gyereknek semmi pénzzel,semmi háttérrel kikerülni a világba...
2017. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Senki ne gondolja, hogy ez a film igazi dokumentumfilm. "LILI" sohasem volt nevelőintézetben, él és virul az anyukája is. Ez az egész egy kitalált sztori. Felháborító, hogy dokumentumfilmnek van feltüntetve. Mára "LILI" a facebook-on is más néven van fenn. Nyilván ez egy kritérium volt.
2017. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Elkuldened a facebookjat?
2017. jún. 10. 20:37
 7/18 anonim válasza:
Bunkóság lenne részemről. Ezért nem teszem. Bocsi! Ez egy nyílt fórum, nem hiányzik neki, hogy zaklassák. Ő csak egy 128. akárki ebben a történetben.
2017. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
A történet egyik szereplője sem az, akinek be van állítva.
2017. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Pedig már kezdtem sajnálni szegényt..

Gondoltam ,hogy kitalált történet lesz ,mert túl jól nézett ki Lili ,ergo a rendező tudatosan választott ilyen karakterű lányt, ha még is megtörtént az eset akkor viszont szinte 100% hogy kivitték prostinak, a putriból nem sok esély van kijutni.

Ha viszont Regős egy megtörtént esetet dolgozott volna fel gondolom lenne támogasd Lilit opció is.

2017. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"hát ő nem jártam iskolába, mert intézetbe voltam" ez komoly, intézetben nem lehet tanulni?!
2017. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!