Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vicces sulis sztorik? Esetleg...

Vicces sulis sztorik? Esetleg osztálykiránduláson/táborokban történt szivatások? Órán legnagyobb puskázások? Jöhet minden ami vicces:DD?

Figyelt kérdés

Én mondok pár példát


Táborban erdélybe mentünk...

Természetesen az egész 23fős osztályunk összegyült egy 6ágyas kis szobába..és olyanokat csináltunk mint pl pókereztünk aztán zabáltunk (löncshúst egy fél kg kenyérrelXD) Aztán jött a jó öreg felelsz vagy mersz...kitaláltuk hogy Kristóf bújjon bele a takaró huzatba és menjen ki a folyosóra..ez meg is történt de úgy hogy egy álló lámpát felborított aztán neki ment az ajtófélfának végül kiért a folyosóre mi meg kizártuk...mindenki röhögött aztán bejött és ez olyan 3körül volt, hogy már mindenki fáradt volt és a 23 emberből maradtunk 6an amikor is valaki beveri az ajtót...hátranézek és az egyik tanár vokt az (Józska bácsi)

Kikelve magából ordítozott velünk aztán mondta hogy jólvam ha ilyen elevenek vagytok akkor menjünk sétálni egyett. Gondoltuk tuti szivat de azért féltünk tőle és felöltöztünk..majd lementünk full csendben nehogy meghallja hogy lejövünk és füleltünk hogy vissza ment e aludni vagy tényleg öltözködik...

Kicsapódik az ajtó és halljuk ahogy lépked lefele....


Emberek.....6kor volt ébresztő.....na hát...mi 3óra körül elmentünk sétálni Déva városába és ha hiszitek ha nem 05:45re értünk vissza.....szóval konkrétan semmit nem aludtunk az éjszaka XDD


Na de most meséljetek ti?



2017. máj. 21. 19:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Ez idén történt.

Szögligetre mentünk.

Vittem halászlé kockát és a lányok zuhanyzójának a zuhanyrózsájába tettem.

Az első volt az egyik legjobb lány haverom elment zuhanyozni.

Megnyitotta a csapot és mint a sz*rlé olyan volt és nagyon büdös.

Sikított.

Nem neki szántam sajnáltam de szakadtunk a röhögéstől.

2017. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Első vagyok:

14f

2017. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer, téli szünet előtt nem akartunk dogát írni, összebeszéltünk, hogy jelentés után visszaszámolunk, és leborolunk a tanár elő könyörögni.

Oké, ez így meg is volt. Amint bejött a tanár, már mindenki rázkódott a visszatartott nevetéstől, a hetes pedig nem tudta végigmondani a jelentést, mert elröhögte magát.

Kérlelni sem tudtuk a tanárnőt, mert addigra már a földön fetrengtünk, és mindenki röhögőgörcsöt kapott

2017. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Kettőt is mondok.


Egy keddi napon kémia témazárót írtunk és előtte néhány órával a legjobb tanuló puskát készített. Bejött a föcitanár megkérdezte hogy puskát ír-e. Ő erre azt mondta hogy elfelejtette megírni a fogalomkártyákat amit kért a tanár. Nem hitte el. Ő próbálta meggyőzni,de nem sikerült. Erre azt mondja a tanár, hogy szabad puskát készíteni mert akkor látszik hogy foglalkozott az anyaggal. Egy másik diák azt mondta erre, hogy akkor ő minden órára készül. De mikor megkérdezték, hogy szabad-e használni, a tanár már azt mondta, hogy nem.:)


A másik velem és egy barátnőmmel történt meg. Kiosztotta a tanár a kémia témazárót, hogy írjuk újra mert birzalmasan sikerültek. A barátnőm előttem ült, így egy csoportot írtunk. Kiosztott a tanár kis periódusos rendeszereket. A barátnőm azt kérte, hogy segítsek neki. A válaszokat a periódusos rendszer hátuljára írtam és kicseréltük a kettőt. És ez így ment egy darabig. Aztán egy másik osztálytársam odaszólt a tanárnak, hogy nézze meg a periódusos rendszeremet. Az megnézte és meglátta a hátoldalán a válaszokat. Rögtön tudta, hogy mi a helyzet. Azt mondta, hogy lehet puskázni, de úgy, hogy a tanár ne vegye észre. Erre azt mondja az aki beköpött: Ezt megjegyeztem.

2017. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
* borzalamsan
2017. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*borzalmasan
2017. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Milyen Kristóf volt?

Vezetéknévv

2019. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly előtt

Szombathelyi kalandparkan voltunk

És felmentem az erkélyre,megláttam barátaim akiket eddig kerestem a csúszdáról jöttem és hogy tudják hogy leértem hogy ők következnek ezért felkiabáltam a csuszda alajából

De nem tudtam hallják e etért többször elmindtam a csuszdába kapaszkodva egyszer sak elesetem és fztottam a barátaim hoz a kötélcsapdára

2019. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ém sosem puskáztam

De nem us puskáztam

:)

2019. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Természet dolgozat

Szal füzetben kaptuk a dolgozatot amiben van a és b oldal de a feladatoo ugyanazok és a másik oldalon pont az van beirva ami avban nincs amit mi csinálunk ugyhogy csak forgatjuk a lapokat



Az egyik gyerek olyan hye hogy a barinöm elkezdte korepetálni aztán az 1.kérdésnek azt irta barinöm irja le a kontinenseket

A hye gyerek válasza töoéletesen másolt volt de az is kiderült higy amerika kontinens lett,és amikor mentegette magát:ausztráliát akartam irni


2.milyen kontinensen van hazánk?

Magyarország

Az utolsó k3rdés magyarország legnagyobb hegye volt de a választ nem tudtuk elolvasni valami titra motra vagy mi😆

2020. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!