Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » E BAY-es szállítás?

E BAY-es szállítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy működik az e Bay-nél a szállítás? Azaz saját konkrét példámon keresztül szemléltetve. Szeretnék rendelni valamit e Bay-ről (telefon tokot) és az adott termék ingyenes szállítással van "ellátva", de 40-55 napon belül jönne meg. Viszont találtam olyan szállítási módokat, amelyek csökkentik a szállítás időtartamát ilyenek: "Economy(without Tracking) Standard (EMS Express) Express (DHL Express)" hogy tudom őket a megrendelés mellé párosítani és milyen a díjazásuk? Esetleg, ha valaki elvégezné a beállításokat és úgy küldené el nekem a linket (ha ez lehetséges), akkor azt megköszönném.

2017. máj. 25. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok hogy rendeld meg azt amelyik ingyenes, nekem eddig -egy kivételével- minden megjött 2-3 héten belül, volt ami 10nap volt, az az egy pedig azt hiszem 4hét volt (kb 30 terméket rendeltem már). Szerintem nem éri meg ez a nyomonkövethető dolog, pláne ha valami kínai vackot vennél, néha egy párszáz forintos dolognak 10 és 20 ezer között van a szállítási díja.
2017. máj. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2017. máj. 25. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

azért annyira nem drága, ott is ugyanolyan kategóriák vannak, mintha itthonról adsz fel egy levelet/csomagot, méret-súly szerint.

viszont párszáz Ft-os terméknél tényleg nem éri meg, mert minimum egy ezres, de inkább 2-3 lenne a szállítás, ha valami expressz vagy nyomkövetős szolgáltatást is kérsz mellé.


és amúgy nekem is, van hogy 3 héten belül is megérkezik, itt inkább forgalomtól függ(ünnepek, több munkaszüneti nap) a dolog, meg hogy éppen hajóra vagy repülőre kerül az a csomag.

2017. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dee azért valljuk be, vannak néha igen irreális árak, pláne amikor egy tok vagy egy vacak 3-4$-os kütyünek 27$ a kiszállítási díja, csak azért mert az berlinből jön, vagy londonból, nem pedig shenzen-ből vagy mittudomén valahonnan kínából, pedig ugyan az a termék.
2017. máj. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!